Przecław News

Informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej w Wiadomościach Przecławia.

Żółw dwugłowy znaleziony na plaży w Karolinie Południowej

Urzędnicy w amerykańskim stanie Karolina Południowa podzielili się ze światem rzadkim znaleziskiem na jednej z jego plaż – małym dwugłowym żółwiem.

Rzadki żółw został znaleziony w Edisto Beach State Park przez jeden z patroli żółwi morskich parku, według Udostępnienie na Facebook Z konta Parki stanowe Karolina Południowa.

Według parku nieprawidłowość jest prawdopodobnie spowodowana mutacją genetyczną. Chociaż nie jest to w rzeczywistości pierwszy dwugłowy żółw znaleziony w Południowej Karolinie, był przeznaczony dla tej konkretnej załogi.

„Patrol żółwi morskich z parku stanowego Edisto Beach dokonał bardzo rzadkiego znaleziska podczas rutynowej inwentaryzacji gniazd” – czytamy w publikacji.

Związane z: „Głupi” turysta oskarżony o niedźwiedzia wideo

„Trzy do pięciu dni po pojawieniu się oznak dużego gniazda żółwia morskiego, kopiemy, aby określić powodzenie gniazda, licząc jaja wylęgowe, jaja bez skorupek, a czasami znajdujemy również żywe młode.

„Podczas przeprowadzania inwentaryzacji w ubiegłą środę patrole i wolontariusze znaleźli w pokoju trzy młode żółwie morskie karetta, ale w szczególności jeden wyróżniał się, ponieważ miał dwie głowy!”

Sea Turtle Patrols to wolontariusze, którzy od czerwca do sierpnia spacerują po stanowych plażach w poszukiwaniu gniazd żółwi karetta.

Gdy gniazdo zostanie znalezione, jest ono ciągnięte i umieszczane w okolicy, aby zapobiec deptaniu. Wolontariusze będą również zbierać śmieci i wypełniać dziury w piasku, które są przeszkodą w wylęgu żółwi.

„To dwugłowe pisklę jest wynikiem mutacji genetycznej” – powiedział park.

„Inne dwugłowe szczenięta zostały znalezione w Południowej Karolinie w ostatnich latach, ale jest to pierwsze dla zespołu patrolowego w Edisto Beach State Park. Po kilku zdjęciach ten właz został wydany wraz z pozostałymi dwoma zdjęciami znalezionymi w oceanie ”.

Ten artykuł pierwotnie ukazał się Fox News Reprodukowano go za zgodą