Przecław News

Informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej w Wiadomościach Przecławia.

Żona Chrisa Godwina oskarża trenera Tampa Bay Buccaneers o „rażące kłamstwo”

Żona Chrisa Godwina oskarża trenera Tampa Bay Buccaneers o „rażące kłamstwo”

Żona trenera Tampa Bay Buccaneers, Chrisa Godwina, oskarżyła Todda Bowlesa o „rażące kłamstwo” na temat stanu kontuzji odbierającego i czasu gry w niedzielnym meczu przeciwko Carolina Panthers.

Maria Godwin ostro skrytykowała Bowlesa w serii postów na swoim Instagramie Stories po tym, jak Bowles stwierdził, że zastąpił Godwina w meczu z Karoliną z powodu kontuzji.

Oglądaj średnio 6 meczów NFL tygodniowo na żywo w ESPN za pośrednictwem Kayo Sports. Czy jesteś nowy w Kayo? Rozpocznij bezpłatny okres próbny już dziś >

„Nie wiem, dlaczego tak bezczelnie kłamiemy” – napisała Mariah na Instagramie. „Bez względu na to, jak bardzo zły jest Chris, nadal ciężko pracuje i nie opuścił żadnego meczu. Nadal pokonuje świetne trasy i jest otwarty.

„Nie wiem, dlaczego tak się dzieje. To nie jest mój zespół, który trenuję. Ale okłamywanie Chrisa i insynuowanie negatywnych opinii na temat jego etyki pracy doprowadza mnie do szału. Nie udawajmy, że powinien być częściej zastępowany, podczas gdy w rzeczywistości tak było grając w ten sam sposób.

Maria zamieściła listę numerów seryjnych męża w każdym meczu w tym sezonie, które dotyczyły głównie zawodników po pięćdziesiątce.

Godwin miał zwycięskie przyłożenie w niedzielnym zwycięstwie 21-18 i wykonał 52 snapy, co stanowi 84 procent wszystkich snapów w ataku.

Godwin jednak nie złapał podania w meczu.

Godwin nie był w 100 procentach gotowy, jak Bulls stwierdzili na poniedziałkowej konferencji prasowej.

„Często go zastępowaliśmy” – powiedział Bowles zapytany, czy „niespodzianką” było to, że Godwin nie miał żadnych haczyków.

„Najwyraźniej jest trochę zdenerwowany, więc nie jest całkiem w 100 procentach – nikt nie jest, ale prawdopodobnie jest bardziej wzburzony niż większość”.

„To zdecydowanie była decyzja podjęta w czasie meczu”, aby w niedzielę zagrać przeciwko Panthers z powodu kontuzji szyi, powiedział wcześniej Godwin.

READ  Andreas Christensen wycofał się z finałowej porażki Chelsea z FA Cup z Liverpoolem przed posunięciem Barcelony - The Paper Round

W środę w osobnym poście Maria nazwała sytuację „irytującą” i udostępniła artykuł, w którym stwierdzono, że Godwin wykonał 84 procent ofensywnych snapów w meczu.

„Przestań okłamywać Chrisa” – napisała Mariah. „Przestań wykorzystywać kontuzje (przez które przechodzi!!) jako wymówkę do wszystkich treningów, które wykonujesz”.

Podwoiła swoje komentarze w innym poście, który pokazał więcej statystyk Godwina i wiadomość, która brzmiał: „Nie liczyli go aż tak bardzo”.

Maria dodała: „Nie, nie było”. „Przestań okłamywać Chrisa”.

Goodwin i Bowles nie odnieśli się jeszcze publicznie do komentarzy Mariah.

W 12 meczach w tym sezonie Godwin zdobył 85 celów, 53 złapanie, 606 jardów odbieranych i jedno przyłożenie.

Buccaneers (5–7) odwiedzają Atlanta Falcons (6–6) 11 grudnia o 5:00 (AEST).

Artykuł ten pierwotnie ukazał się na Poczta nowojorska Zostało powielone za zgodą.