Przecław News

Informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej w Wiadomościach Przecławia.

Źródła królewskie twierdzą, że Szczyt Pokojowy jest na stole dla księcia Harry’ego i jego towarzyszy

Źródła królewskie twierdzą, że Szczyt Pokojowy jest na stole dla księcia Harry’ego i jego towarzyszy

Pojednanie między księciem Harrym, księciem Williamem i ich ojcem nie jest dalekie od królestwa możliwości, podają źródła, wśród obaw, że koronacja króla Karola może zamienić się w „cyrk”, jeśli członkowie rodziny królewskiej pozostaną w stanie wojny.

Królewskie źródło blisko powiązane zarówno z Jego Królewską Mością, jak i Sussex uważa, że ​​obie strony nie mogą się doczekać rozmów pokojowych w nadchodzących miesiącach.

„To jest do naprawienia” – powiedziało źródło. czasy. „Obie strony muszą podnieść ręce i przyznać, że„ nie wszystko zrobiliśmy dobrze i bardzo się pomyliliśmy ”… Będzie to wymagało elastyczności ze wszystkich stron, ale jest to możliwe.

Potrzebuje Harry’ego tutaj, w pokoju z królem i księciem Walii, kilkoma innymi członkami rodziny i kilkoma członkami rodziny, którym zawsze ufał, więc nie myśli, że wpadł w zasadzkę.

Królewskie źródło mówi, że William jest ostatecznie lojalny wobec swojego kraju i pogodzi się, jeśli uważa, że ​​​​jest to najlepsza rzecz dla przyszłości monarchii

Książę i księżna Sussex wychodzą po nabożeństwie dziękczynnym dla królowej Elżbiety podczas obchodów jej Platynowego Jubileuszu w czerwcu ubiegłego roku

Książę i księżna Sussex wychodzą po nabożeństwie dziękczynnym dla królowej Elżbiety podczas obchodów jej Platynowego Jubileuszu w czerwcu ubiegłego roku

Rosną obawy, że koronacja króla Karola może zamienić się w cyrk, jeśli jego synowie się nie pogodzą

Rosną obawy, że koronacja króla Karola może zamienić się w cyrk, jeśli jego synowie się nie pogodzą

Źródło powiedziało, że król Karol nie miałby problemu z tymi warunkami. A Harry nie ukrywał swojego pragnienia pogodzenia się z rodziną – nawet w środku zamieszania ostatnich kilku tygodni.

A źródło powiedziało, że pozyskanie księcia Williama może być trochę trudniejsze.

Mówiono, że był głęboko zraniony sposobem, w jaki jego młodszy brat Speer przedstawił go w swoich wspomnieniach.

Harry podzielił się głęboko osobistymi wspomnieniami z kłótni między rodzeństwem, ujawnił wiadomości tekstowe między swoją żoną Meghan i księżną Walii podczas ich niesławnej kłótni o jego suknię druhny i ​​oskarżył przyszłego króla i królową o popieranie jego nazistowskiego stroju.

READ  Od baristów do inspektorów: singapurskie roboty wypełniają luki w zatrudnieniu

Jednak królewskie źródło mówi, że William jest ostatecznie lojalny wobec swojego kraju i pogodzi się, jeśli uzna, że ​​jest to najlepsza rzecz dla przyszłości monarchii.

Drugie źródło powiedziało: „Powinni ich zaprosić przed koronacją, inaczej zrobi się jak w cyrku i zabawie”.

Koronacja króla odbędzie się w sobotę, 6 maja.

Pojawiły się sprzeczne wiadomości na temat tego, czy Sussexowie mogą spodziewać się zaproszenia na uroczystość.

Początkowo mówiono, że Charles wystosuje zaproszenie do Harry’ego i Meghan, chociaż wtajemniczeni po cichu czuli, że znajdą powód, by grzecznie odmówić.

Pojednanie między księciem Harrym, księciem Williamem i ich ojcem nie jest wykluczone (na zdjęciu: Karol, Harry i William na pogrzebie księżnej Diany w 1997 r.)

Pojednanie między księciem Harrym, księciem Williamem i ich ojcem nie jest wykluczone (na zdjęciu: Karol, Harry i William na pogrzebie księżnej Diany w 1997 r.)

Książę Karol (w środku) uczestniczy w koronacji swojej matki, królowej Elżbiety II (po lewej), w 1953 roku, po śmierci swojego dziadka, Jerzego VI.  Istnieją teraz obawy, że jego wielki dzień zostanie przyćmiony przez chaos, jeśli nie naprawi przepaści między synami

Książę Karol (w środku) uczestniczy w koronacji swojej matki, królowej Elżbiety II (po lewej), w 1953 roku, po śmierci swojego dziadka, Jerzego VI. Istnieją teraz obawy, że jego wielki dzień zostanie przyćmiony przez chaos, jeśli nie naprawi przepaści między synami

Ale pośród nawałnicy obelg pojawiły się szepty, że Jego Wysokość jest nakłaniany do ponownego rozważenia swojego stanowiska – nawet przez niektórych starszych członków rodziny królewskiej – z powodu obaw, że jakiekolwiek prywatne dyskusje mogą przedostać się do druku.

Te obawy zostały bez wątpienia rozwiane, gdy Harry ujawnił w wywiadzie dla The Telegraph w tym tygodniu, że ma wystarczająco dużo materiału, aby opublikować drugą książkę.

W rzeczywistości połowa jego pierwszego szkicu wylądowała na podłodze montażowni, ponieważ bał się, że ujawnienie jego treści oznaczałoby, że przekroczył punkt bez powrotu z bratem i ojcem.

Powiedział: Jest kilka rzeczy, które się wydarzyły, szczególnie między mną a moim bratem i do pewnego stopnia między mną a moim ojcem, o których nie chcę, aby świat się dowiedział. Bo myślę, że nigdy mi nie wybaczą.

READ  Najlepszy film o Harrym Potterze jest wreszcie emitowany w HBO Max

Te wspomnienia zostały udostępnione Ghostwriterowi JR Moehringerowi tylko dla kontekstu, ostateczna wersja nie została wykonana. Penguin Random House twierdzi, że Speer już jest rekordzistą.

Harry powiedział, że wiedział, że włączenie jakichkolwiek szczegółów intymnych chwil z rodziną doprowadzi do ostrej reakcji, ale ostatecznie zdecydował, że bez tego nie może uczciwie opowiedzieć swojej historii.

Mówi się jednak, że rodzina królewska nadal ma nadzieję, że najgorsze z rzucania granatów należy już do przeszłości.

Jeśli to okaże się prawdą, a Harry spędzi kilka następnych tygodni, prowadząc spokojne życie w Los Angeles, za którym tęsknił on i Meghan, źródła podają, że jest nadzieja dla jego relacji z rodziną.

Harry powiedział, że byłby otwarty na pojednanie, a nawet powrót do częściowo królewskiej roli, pod warunkiem, że będzie mógł przeprowadzić „szczere” rozmowy z rodziną, które zostaną utrzymane w tajemnicy.

Książę Sussex pojawił się w kilku amerykańskich programach telewizyjnych, promując wspomnienia i ujawniając dodatkowe rodzinne sekrety

Książę Sussex pojawił się w kilku amerykańskich programach telewizyjnych, promując wspomnienia i ujawniając dodatkowe rodzinne sekrety

Książka księcia Harry'ego, Spear, została wydana 10 stycznia i szybko stała się jedną z najszybciej sprzedających się książek non-fiction wszechczasów.

Książka księcia Harry’ego, Spear, została wydana 10 stycznia i szybko stała się jedną z najszybciej sprzedających się książek non-fiction wszechczasów.

Nie wiem, czy będą to oglądać [interview] Albo nie, ale to, co mi powiedzą i co ja mam im do powiedzenia, pozostanie w tajemnicy i mam nadzieję, że tak będzie dalej” – powiedział, dając do zrozumienia, że ​​nie chce „szczerych dyskusji”. [to] Wyciek”.

Komentarze zostały ocenione jako sarkastyczne ze względu na wszystkie prywatne momenty, które Harry opisał w swoim dzienniku.

Powiedział również, że zażąda przeprosin od Meghan, jeśli wróci do królewskiej owczarni.

Wiesz, co zrobiłeś, powiedział Książę, a teraz ja wiem, dlaczego to zrobiłeś. I zostałeś złapany, więc przyznaj się.

I twierdził, że „gdyby ludzie wysłuchali” jego obaw wcześniej, przepaść między nim, Meghan i resztą rodziny królewskiej nie byłaby tak duża.

READ  Kat Clarke, mama Gold Coast TikTok, wygrywa Maker of the Year

Nie jest jasne, za co Harry chce, aby jego rodzina przeprosiła jego żonę, ale twierdził, że stoczył „dobrą walkę”, stając po stronie Meghan.

Podczas kampanii reklamowej promującej swoją książkę pt. Książę Sussex powiedział Tomowi Bradby’emu, że „wiele może się wydarzyć od czasu do czasu”, gdy zapytano go, czy pójdzie zobaczyć koronację swojego ojca w maju.

Koronacja – za zaledwie 16 tygodni – będzie mniejszym wydarzeniem niż kiedykolwiek, odzwierciedlając ambicje króla Karola, by zmniejszyć rozmiary monarchii. Pałac nie ujawnił jeszcze planów ceremonii, a lista gości nie została jeszcze uzgodniona.

Organizatorzy powiedzieli, że wydarzenie „odzwierciedli rolę dzisiejszego monarchy” i „spojrzy w przyszłość, będąc jednocześnie zakorzenionym w starożytnych tradycjach i przepychu”.

Arcybiskup Canterbury Justin Welby powiedział: „Zawsze istnieje droga naprzód, ale musi to nastąpić na czas.

Harry powiedział również, że zażąda przeprosin od Meghan, jeśli wróci do królewskiej owczarni

Harry powiedział również, że zażąda przeprosin od Meghan, jeśli wróci do królewskiej owczarni

Książę Sussex powiedział to Tomowi Bradby'emu

Książę Sussex powiedział Tomowi Bradby’emu, że „wiele może się wydarzyć od czasu do czasu”, gdy zapytano go, czy pójdzie zobaczyć koronację swojego ojca w maju.