Przecław News

Informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej w Wiadomościach Przecławia.

Zrównoważone marki uwzględniające rozmiar: australijscy profesjonaliści w dziedzinie mody dzielą się swoimi ulubieńcami |  Życie i styl

Zrównoważone marki uwzględniające rozmiar: australijscy profesjonaliści w dziedzinie mody dzielą się swoimi ulubieńcami | Życie i styl

Niezależnie od tego, czy lubisz wybierać strój i przykładać wagę do najdrobniejszych szczegółów, czy też wolisz o tym nie myśleć, codzienne ubieranie się jest uniwersalnym przeżyciem.

Niestety branża modowa ma okropny zwyczaj tworzenia ubrań dla ograniczonej części populacji. Chociaż przeciętna Australijka nosi rozmiar od 14 do 16 lat, wielu projektantów nie produkuje ubrań w tych rozmiarach lub większych, a jeśli już to robią, zamawiają je z umiarem. Rozmiary są bardziej ograniczone w przypadku mody zrównoważonej, co oznacza, że ​​nie zawsze każdy może wyglądać dobrze i czuć się dobrze ze swoim wpływem na planetę.

Ale są projektanci i firmy, które pracują nad tym, aby to zmienić. Tutaj profesjonaliści z branży modowej dzielą się swoimi ulubionymi, włączającymi i zrównoważonymi markami.

Twórcy skupiają się na dopasowaniu

Amy Ludvik założyła firmę zajmującą się projektowaniem mody, Amy Melbourne, ponieważ frustrował ją brak stylowej, dostępnej i dopasowanej do rozmiaru mody. Jako wykwalifikowana kanalizacja szyje dla siebie wiele ubrań: wszystko, od T-shirtów po stroje wizytowe.

Amy Ludvik uwielbia marki, które skupiają się na ubraniach, które poruszają i wspierają ciało. Zdjęcie: Dostarczone

Robiąc zakupy na stojakach, szuka projektantów, którzy wykraczają poza rozszerzoną gamę rozmiarów i naprawdę myślą o kroju ubrań. Ludwik szuka „mody, która porusza i wspiera ciało przez całe życie i wszystkie przygody noszącej go osoby”.

Jej ulubionymi, włączającymi i zrównoważonymi projektantami są: Sierpień i Ewa, złe zachowanie, Wiosenne pogoń, Obejmij Bellę, Wykonane590 I Dona Dona.

„Bardzo podoba mi się także zaangażowanie, jakie Auguste i Yves wykazali w upcyklingu tekstyliów i ograniczaniu ilości odpadów tekstylnych poprzez piękne, szyte na miarę ubrania”.

W przypadku dżinsów i spodni skorzystaj z Odzież robocza SÜK I Lubić. Zaleca to w przypadku bielizny i staników uwzględniających rozmiar meandrowy Za obsługę klienta – „To niewiarygodne” – i Zabawne obietnice Ponieważ mają naprawdę duży wybór rozmiarów i fasonów dostępnych dla każdego.

READ  W Polsce antyimigracyjny rząd uwikłany jest w „aferę wizową”.

Czyste, proste i wyrafinowane

Chelsea Bonner, dyrektor generalna Bella Management, uwielbia wygodę i różnorodność w swojej garderobie. Uwielbia wszystko, co może założyć do szpilek i tenisówek, dlatego łatwo jest zmienić nastrój stylizacji z dziennej na wieczorową.

Wybiera lokalnych projektantów m.in Bazyznani z lokalnego przemysłu i Jeleń kanadyjski, którzy są mistrzami odpowiedzialnych materiałów. Bonner preferuje je ze względu na wygodne dopasowanie i czyste linie. „Nie dla mnie są krzykliwe kwiaty i kolory” – mówi.

Kiedy musi się ubrać, zwraca się do marki z Sydney Kitex. „Nie jestem typem kobiecym, krzykliwym i efektownym, który ubiera się na każdą okazję. Uwielbiam proste piękno tkanin i krojów” – mówi. „Czyste linie i kolory z akcentami w projektowaniu lub typografii. Lubię modę z odrobiną dziwaczności… ale w subtelny i niepowtarzalny sposób.

Jeśli chodzi o bieliznę, lubi marki, które wybierają naturalne materiały, m.in Bardzo dobry biustonoszktóre zobowiązują się do nieużywania plastiku w swoich ubraniach oraz Kumpelktórzy pracują z bambusem uprawianym metodami ekologicznymi.

Projekt krawędzi

Lacy Jade Christie uwielbia marki uwzględniające rozmiar, które trzymają rękę na pulsie.

Lacey Jade Christie, redaktorka społecznościowa LadBible Australia, ma kilka marek uwzględniających różne rozmiary i mówi: Jesteśmy złotą godziną Jest to marka ciesząca się dużym wolumenem, którą warto obserwować. „Właścicielka, Rhiannon Heritage, trzyma rękę na pulsie tego, co odważne i modne, i nie boi się dostarczać grubej społeczności projektów, których boi się większość marek” – mówi. „Moimi ulubionymi są topy z siateczki i pasujące do nich zestawy”.

Znak Melbourne 17 w niedzielę To jej ulubiony wybór, jeśli chodzi o noszenie dżinsów. „Zespół specjalizuje się w podstawach z niewielką przewagą” – mówi. „Mam ich dżinsy we wszystkich kolorach”. I marka nowozelandzka Piątkowy flaming Jej ulubione to „błyszczące kurtki, cekiny i oszałamiające sukienki z odważnymi nadrukami”.

READ  Rozszerzenie zasięgu Digital Holdings Limited w Europie

W przypadku odzieży roboczej i neutralnej wykonanej z włókien naturalnych Christie zaleca Ecclestone’a. „To etyczne projekty, które powstały z myślą o grubych ludziach” – mówi. „Moim ulubionym produktem Ecclestone są zwężane spodnie w kolorze oliwkowym.”