Przecław News

Informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej w Wiadomościach Przecławia.

Zwróć uwagę na nowe ekrany, notatnik i pierwotne stworzenia stworzone w Abyss’ Made in Abyss

Zdjęcie: Spike Chunsoft

Kiedy wybierasz się na nurkowanie jaskiniowe, czego potrzebujesz? Dziennik? Nie jesteśmy tacy pewni! Ale nadchodzi Made in the Abyss: binarna gwiazda spada w ciemność Chce, żebyś zabrał ze sobą jedną.

Cóż, nie w prawdziwym życiu, ale jest kluczowa mechanika RPG i tak naprawdę nie jest to nurkowanie w Otchłani. Ma rejestrować szczegóły dotyczące osób, które spotykasz, stworzeń, które napotykasz, i odkrywanych szlaków.

Te stworzenia są bardzo niebezpieczne! Są one znane jako „prymitywne stworzenia” i muszą być obserwowane przez lunetę, aby uzyskać informacje o nich. Ale to ogranicza twoją wizję, więc musisz zbliżyć się do stwora, nie dając się zauważyć.

W miarę przechodzenia przez otchłań natkniesz się również na zbudowane obiekty. Możesz tam spotkać najwyższy rangą, Biały Gwizdek. A może znajdziesz obóz poszukiwaczy lub bazę frontową. Możesz także odbierać misje, gdy schodzisz w dół.

Wydawca Spike Chunsoft zaprezentował również zestaw nowych zrzutów ekranu z gry, szczegółowo opisujących wszystkie te małe ciekawostki. Jedno z prymitywnych stworzeń nazywa się płaczącym trupem, co jest bardzo przerażające dla ptaków.

Jeśli chcesz zostać Cave Raider, masz mniej niż miesiąc oczekiwania! Made in Abyss: Binary Star Falling in Darkness zadebiutuje na Switchu 2 września.

Czy rzucisz wyzwanie otchłani, aby znaleźć jakieś pierwotne stworzenia? Jak oceniasz drugi sezon serialu? Dowiedzmy się!

Należy pamiętać, że niektóre z zewnętrznych linków na tej stronie są linkami partnerskimi, co oznacza, że ​​jeśli klikniesz na nie i dokonasz zakupu, możemy otrzymać niewielki procent ze sprzedaży. Proszę przeczytaj Ujawnienie FTC po więcej informacji.

READ  Bubba uruchomił kampanię Q & Age od niezależnej agencji Hardhat