Przecław News

Informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej w Wiadomościach Przecławia.

10 000 dolarów to powód, dla którego kobieta nie wsiądzie do samolotu

10 000 dolarów to powód, dla którego kobieta nie wsiądzie do samolotu

KOBIETA, która nie mogła wsiąść do samolotu, zdradziła, jak odbyła podróż dookoła świata – w dwa niesamowite miesiące.

Stewardessa odkrywa tajemniczą przyczynę zniknięcia trzynastego rzędu samolotów.

Bethany Hearn z Essex w Wielkiej Brytanii powiedziano, że nie będzie mogła latać ze względu na stan zdrowia, ale nie chce, aby przeszkodziło jej to w podróżowaniu po świecie.

„Zdeterminowana” 23-latka usłyszała od swojego chirurga, że ​​nie może już podróżować samolotem ze względu na powikłania po operacji w 2022 roku.

Bethany Hearn z Essex powiedziano, że nie będzie mogła latać ze względu na stan zdrowia. Zdjęcie: Naciśnij Jam.

Chirurg powiedział 23-latce, że nie będzie już mogła latać z powodu powikłań po operacji, która odbędzie się w 2022 roku. Zdjęcie: Jam Press.

Bethany, instruktorka jogi i pilates, po raz kolejny odwiedziła Nową Zelandię, podróżując tam już wcześniej, i zakończyła się prawie dwumiesięczną wyprawą, aby się tam dostać.

„Zaczęło się od żartu z przyjaciółmi” – powiedziała Bethany. „Co to jest dżem?”

„Mówiłem, że naprawdę chciałbym wrócić do Nowej Zelandii, ponieważ uwielbiam surfing i takie tam. [but] Potem chirurg powiedział mi, że nie mogę latać.

„Więc powiedziałem: «Więc kupię łódź»… Jestem dość zdeterminowaną osobą”.

Kiedy Bethany miała 14 lat, zdiagnozowano u niej rzadką chorobę ucha zwaną perlakiem – nieprawidłowym nagromadzeniem komórek skóry. W tym samym roku zamiast ze względu na chorobę leciała z ojcem pociągiem na rodzinne wakacje do Grecji.

Kiedy jej stan się pogorszył, gdy miała około 20 lat, przeszła operację zwaną mastoidektomią, ale później, podróżując samolotem, poczuła ból.

Film z podróży Bethany do Nowej Zelandii. Zdjęcie: Naciśnij Jam.

Po badaniach lekarskich chirurg zalecił jej, aby nie podróżowała więcej. Zdjęcie: Naciśnij Jam.

Po badaniach lekarskich chirurg zalecił jej, aby nie podróżowała więcej.

READ  Odkrycia nie z tego świata są rzadkością podczas briefingu Kongresu USA na temat UFO | Niezidentyfikowane obiekty latające

„Będąc sobą, nigdy nie chciałam, żeby diagnoza mnie powstrzymała” – powiedziała Bethany.

„Pomyślałem, czemu nie? Wezmę łódź – jak to się robiło w dawnych czasach.

Podróż Bethany rozpoczęła się w Southampton we wrześniu 2022 r., kiedy wpłynęła na ośmiodniowy statek do Nowego Jorku. Następnie wsiadła w trzydniowy pociąg z Nowego Jorku do Los Angeles, po czym spędziła tydzień, czekając na następną łódź w Los Angeles.

Ostatecznie spędziła 25 dni na statku płynącym z Los Angeles do Nowej Zelandii przez Hawaje, Polinezję Francuską i Fidżi.

„Kosztuje około 5000 funtów” – wyjaśniła.

„Było taniej, niż większość ludzi się spodziewała, ponieważ właściwie zarezerwowałem w ostatniej chwili, więc otrzymałem wszystkie oferty spóźnione.

„Zajęło to prawie dwa miesiące [to reach New Zealand]. Zdecydowanie polecam każdemu, jeśli tylko na to stać. To było niesamowite przeżycie.

„Największym problemem było dla mnie to, że byłam tak mała w porównaniu z innymi podróżnikami, ale naprawdę miło było zrobić to sama i nie dać się powstrzymać diagnozie – i było naprawdę fajnie”.

Od tego czasu Bethany przebywa w Nowej Zelandii, choć ma nadzieję wkrótce wrócić do rodzinnego kraju.

Dodała: „Ponieważ nie mogę latać, właśnie kupiłam bilet w jedną stronę i nie mam pojęcia, kiedy wrócę do domu”.

„Moja najlepsza przyjaciółka właśnie się zaręczyła, więc mam nadzieję wrócić do Wielkiej Brytanii w ciągu najbliższych kilku miesięcy – ale nadal muszę uporządkować całą administrację!”