Przecław News

Informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej w Wiadomościach Przecławia.

2021 Wiadomości NFL, Wejście Jamesa Warble’a, Komentarz Jamesa Warble’a, Wiadomości MRO, James Warble MRO

Dwóch komentatorów zostało pobranych z Niespodzianka Hawthorne’a wygrywa z SydneyPomocnik Hawks James Werble i napastnik Swans Sam Weeks przygotowują się do zadań na uboczu.

Worpel i Wicks otrzymali zakaz jednego meczu z powodu incydentów z udziałem Swana Harry’ego Cunninghama i Hawk Will Day w piątek wieczorem.

Poinformowano, że Wicks osiągnął haj w dzień po tym, jak przejechał piłkę i zabrał małego Hooka, podczas gdy ten próbował złapać piłkę na kolanach. Incydent został oceniony jako nieostrożne zachowanie, średni wpływ i wysoki poziom komunikacji, co odpowiada tygodniowemu zakazowi.

Streamuj wybrane programy Fox Footy w Kayo Freebies całkowicie za darmo w czerwcu, w tym AFL 360, On The Couch, Bounce i nie tylko. Nie ma karty kredytowej. bez myślenia. Zarejestruj się teraz za darmo>

Worpel był cytowany za jego bezwzględne zachowanie po niebezpiecznej ingerencji w Cunninghama, który grał w mecz. Hawk przycisnął ramię Cunninghama, zanim pojawił się, by poprowadzić kulę armatnią na ziemię, powodując, że jego głowa mocno uderzyła o trawę.

Incydent został oceniony jako nieostrożne zachowanie, średni wpływ i wysoki poziom komunikacji, co odpowiada tygodniowemu zakazowi. Zrozumiałe jest, że możliwość spowodowania poważnych obrażeń odegrała główną rolę w pośredniej ocenie wpływu.

Legenda Brisbane Lions, Jonathan Brown, zastanawiał się, czy Worpel ma jakieś inne opcje.

„Worpel już się cofa, nie jestem pewien, co jeszcze może zrobić. Jedyną inną opcją, jaką miał, było pozwolenie mu odejść.

Nick Ryault, Great Saints, odpowiedział: „Nie sądzę. Myślę, że mają sprawę, Hawthorne”.

Zabieg jest dalej analizowany na Fox Footy pierwsze pęknięcie الكر Z Cat Cameron Money wygrywającym trójstronną premierę, którą określił jako „nieszczęśliwy wypadek”.

Chociaż Mooney uważa, że ​​„prawdopodobnie” wzywa do zakazu jednego meczu, zakwestionował również, co Worpel zrobiłby w tej sytuacji, nie powołując się na złośliwość w akcji.

READ  Porady AFL, runda 7 2021

„Technicznie rzecz biorąc, prawdopodobnie w tym tygodniu, ponieważ nie chcemy widzieć uderzenia głową, ale zadaję pytanie: Co on tutaj zrobi?” Odejmować.

„Jeśli go nie złapie, a Cunningham ucieknie, powiedzielibyśmy, że Worpel jest okropny i nie ma w ogóle żadnej presji obronnej. Chwyta go za ramię, a on faktycznie spada do tyłu, chwyta go, a kiedy upada, bierze go razem z nim.

„Gdyby puścił rękę, Cunningham dostałby piłkę ręczną. Nie zamierza celowo uderzać się w głowę z przeszkodami, po prostu próbuje go powstrzymać przed uderzeniem ręką. To tylko niefortunny incydent, ale niestety nie „Nie pozwalaj już na to w naszej grze, to jest problem”.

James Warble w gorącej wodzie (zdjęcie: Cameron Spencer/Getty Images)Źródło: Getty Images

Australijski Nick Dal Santo trzykrotnie zgodził się, że Worpel otrzyma jednotygodniowe zawieszenie, dodając: „Myślę, że kiedy NFL przepuściło to przez swoją matrycę, sprawa o to, co miał zrobić, nie została utrzymana.

Widzieliśmy to w wielu przypadkach. Widzimy go co tydzień z celowym przekraczaniem granic, co jeszcze miał zrobić. To nie ma znaczenia… tak bardzo, jak się z nim nie zgadzamy, o ile część z nas wciąż wierzy, że wypadki zdarzają się w grze, a nie w oczach ludzi, którzy podejmują decyzje… , nie mają znaczenia.

“To jest tydzień. Mam nadzieję, że nigdy nie dojdzie do tego punktu, ale jeśli tak się stanie, napastnik ma obowiązek nie zranić gracza, z którym ma do czynienia. “

Pomocnik Hawthorn Jaeger O’Meara uniknął zawieszenia po incydencie z Willem Haywardem z Sydney, ponieważ MRO uznał, że O’Meara walczy o piłkę, gdy dotknął głowy Pelikana.

Hawthorn zagra w Essendon w najbliższą niedzielę – mecz, który jest obecnie przeznaczony dla MCG.