Przecław News

Informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej w Wiadomościach Przecławia.

Czarny Adam: interesy i żądania Dwayne’a są na zapleczu „The Rock” Johnson

Czarny Adam: interesy i żądania Dwayne’a są na zapleczu „The Rock” Johnson

Wszystko miało potoczyć się zupełnie inaczej dla Dwayne’a „The Rocka” Johnsona.

Pod koniec 2022 roku gwiazda nie radzi sobie z DC Studios – i jego rosnącym wzrostem Czarnego Adama franczyzowa Został przecięty.

Johnsonowi powiedziano, że pod rządami nowych szefów w DC Studios, Jamesa Gunna i Petera Safrana Nadchodzące filmy o Czarnym Adamie nie będą posuwać się naprzódPrzynajmniej nie w kolejnej fali tytułów DC. W świecie filmów opartym na prawach własności intelektualnej nigdy więcej nie mów nigdy, ale w dającej się przewidzieć przyszłości to koniec brutalnego bohatera Johnsona.

To była żenująca porażka dla aktora i producenta, którego nazwisko jest często kasowym złotem, a jego rosnąca popularność wśród publiczności pobudziła jego równoległy wzrost władzy i wpływów w branży.

Johnson spędził 15 lat na rozwoju Czarnego AdamaPrzekonał nawet kierownictwo Warner Bros. do przywrócenia jego przyjaciela Henry’ego Cavilla jako Supermana. Ten ostatni już wcześniej oficjalnie zapowiadał swój powrót do filmów DC Została zatopiona przez Gunna i Safranana rzecz ich planów posiadania młodszego Supermana.

Nic z tego nie przyszło Johnsonowi do głowy na początku roku, kiedy ciężko pracował za kulisami nad przyszłością Czarnego Adama i Supermana.

Klątwa różnorodny Przenosić Przedstawił dramatyczne szczegóły, zakulisowe spotkania i żądania, które ostatecznie zagłuszyły ambicje Johnsona w DC. Powołując się na wiele nienazwanych źródeł wewnętrznych, raport publikacji handlowej jest kolejnym policzkiem dla Johnsona i jego beztroskiego publicznego wizerunku.

Dla mnie różnorodnyWkrótce po fuzji Warner Bros i Discovery w kwietniu 2022 r. Johnson przekazał swoją kreatywną wizję bezpośrednio dyrektorowi generalnemu Davidowi Zaslavowi. Był to wieloletni plan obejmujący Black Adama Johnsona i Supermana Cavilla, z losami dwóch postaci powiązanymi z tytułami crossoverów.

Mówiono, że to spotkanie obejmuje również Czarnego Adama Producentami są Hiram Garcia, były szwagier Johnsona i Beau Flynn. Jednak inne źródła podały różnorodny że podczas spotkania dyskusja nie była skoncentrowana Czarnego Adamai była to bardziej ogólna rozmowa o stolicy.

READ  Gwiezdne wojny: Ben Bailey Smith, aktor, który nakręcił „Gwiezdne wojny” nie wiedząc o tym: „Nigdy wcześniej tak nie pracowałem” | kultura

różnorodny Jedno ze źródeł podało, że to spotkanie było niepopularnym posunięciem wewnętrznym w Warner Bros.

Spotkanie zostało zamknięte po fuzji, a Zaslav sprzątał dom, a ówczesny prezes Warner Films Toby Emmerich i prezes DC Walter Hamada wychodzili — dlatego Johnson mógł usiąść z reżyserem z Zaslavem.

Emmerich był tym, który zdecydował w 2018 roku, że chce, aby ktoś inny niż Cavill zagrał Supermana, a Cavill od tamtej pory nie nosi kultowej peleryny. Liga Sprawiedliwych W 2017. Jego epizod Czarnego Adama Był to powrót do domu, który podekscytował wielu fanów, którzy obiecali, że będzie to zwiastun kolejnego etapu w podróży Cavilla do Supermana.

Dla mnie różnorodnyDwa inne incydenty pozbawiły Johnsona blasku w studiu, raniąc jego relacje w Warner Bros.

Jednym z nich jest to, że „nalegał” na uznanie produkcji filmu animowanego z 2022 roku DC League of Super-Pets. Wyraził postać Krypto, aw scenie po napisach, Black Adam i jego pies Anubis. Ale Johnson „zrobił bardzo niewiele”, aby promować film.

Drugi incydent miał miejsce podczas nowojorskiej premiery filmu Czarnego Adamagdzie Johnson nalegał na bar z tequilą, aby zaprezentować swoje alkoholowe przedsięwzięcie, Teremana, mimo że film został oceniony jako PG.

– poinformowało źródło wewnętrzne różnorodny„Jego wymagania wzrosły, a dochodów nie było”.

I żeby to wszystko zakryć, Czarnego AdamaKontrowersyjny sukces kasowy lub jego brak ułatwił Johnowi i Safranowi naleganie na inny kierunek.

Światowy box office Black Adama wyniósł 391 milionów dolarów, co byłoby przyzwoitą okazją, gdyby nie fakt, że budżety na produkcję i marketing przekraczały 250 milionów dolarów. Ponieważ wystawcy ograniczyli sprzedaż biletów, film nie był opłacalny lub ledwo opłacalny, w zależności od tego, w kogo wierzysz. walka o rentowność finansową filmu.

Na tydzień przed Bożym Narodzeniem Johnson napisał w mediach społecznościowych, że spotkał się z Gunnem i Safranem i że Black Adam nie pojawi się w pierwszej odsłonie projektów DC duetu.

READ  Reżyser dramatu imigracyjnego potępiony przez przywódców prawicy w związku z premierą filmu w Polsce

Napisał, że DC i jego firma produkcyjna Seven Bucks wciąż badali, w jaki sposób postać może być częścią wizji Gunna i Safrana narracji na przyszłość, niejasne stwierdzenie, które pozwoliło Johnsonowi zachować trochę twarzy bez faktycznego zobowiązania się do czegokolwiek.

Kiedy Jan i Safran przejęli stolicę, spodziewano się dramatu, gdy przestawili niespójną pracę i fortuny DC w ramach własnej wizji. Cavill i Johnson nie są jedyni, Patty Jenkins i Gal Gadot Cudowna kobieta Filmy również zostały wykluczone.

Ale różnorodny Raport wyjaśnia przynajmniej, że Johnson wkurzył wystarczającą liczbę ludzi w studiu, że teraz są skłonni ujawnić się przeciwko niemu, co wskazuje na coś więcej niż zwykły restart DC.