Przecław News

Informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej w Wiadomościach Przecławia.

5 rzeczy, na które warto zwrócić uwagę na ASX 200 w czwartek 15 kwietnia 2021 r

środa Indeks S & P / ASX 200 (ASX: XJO) był w formie i był wyższy. Indeks odniesienia wzrósł o 0,65% do 7 023,1 punktu.

Czy rynek będzie w stanie na tym budować w czwartek? Oto pięć rzeczy do obejrzenia:

Kontrakty terminowe na ASX 200 są skierowane w dół

Wydaje się, że australijski rynek akcji jest gotowy oddać wiele wczorajszych wzrostów dzisiejszego ranka. Według najnowszych kontraktów terminowych SPI, ASX 200 przygotowuje się do otwarcia dnia o 40 punktów, czyli 0,6%, niżej. Nastąpiło to po rozczarowującej nocy handlu na Wall Street, kiedy Dow Jones wzrósł o 0,15%, ale S&P 500 spadł o 0,4%, a Nasdaq spadł o 1%.

Zwiększ kapitał pocztowy

Plik Postal Code Company Ltd. (ASX: Z1P) Kurs akcji może powrócić z dzisiejszego wstrzymania po ogłoszeniu szczegółów podwyższenia kapitału. Dostawca „Kup teraz i zapłać później” zamierza pozyskać 400 milionów dolarów australijskich z niezabezpieczonych obligacji zamiennych, których termin zapadalności przypada na 2028 r. Dodatkowy kapitał z propozycji zostanie wykorzystany do wspierania aktywnego poszukiwania podstawowych i międzynarodowych możliwości wzrostu.

Wysokie ceny ropy

Producenci energii Beach Energy Limited (ASX: BPT) I Woodside Petroleum Limited (ASX: WPL) Dziś może być mocny dzień po gwałtownym wzroście cen ropy. Według BloombergaCena ropy WTI wzrosła o 4,6% do 62,94 USD za baryłkę, a cena ropy Brent Crude wzrosła o 4,3% do 66,41 USD za baryłkę. Zwiększony popyt i niższe zapasy pomogły podnieść ceny.

Cena złota spada

Kopacze złota Newcrest Mining Ltd. (ASX: NCM) I Resolute Mining Company Ltd. (ASX: RSG) Może dziś spaść po spadku ceny złota. Według CNBC Cena spot złota Spadł o 0,6% do 1,736,90 USD za uncję. Stabilniejsze rentowności obligacji odbiły się na bezpiecznych aktywach.

Wyniki półroczne dla Bank of Queensland

Plik Bank of Queensland Limited (ASX: BOQ) Kurs akcji będzie obserwowany dzisiaj, gdy osiągnie wyniki w połowie roku. Według notatki Goldman Sachs analitycy banku spodziewają się, że bank zgłosi dywidendę gotówkową w wysokości 164 mln USD. Będzie to wzrost o 9% w porównaniu z poprzednim podobnym okresem. Broker spodziewa się, że pozwoli to zarządowi Banku Queensland na ogłoszenie w pełni jawnej dywidendy tymczasowej w wysokości 17 centów na akcję.

READ  KGHM w Polsce zwraca się w stronę energetyki jądrowej jako alternatywnego źródła energii

Gdzie teraz zainwestować 1000 $

Kiedy guru inwestycyjny Scott Phillips ma wskazówkę dotyczącą akcji, może zapłacić za jej wysłuchanie. W końcu wiodący biuletyn Motley Fool Share Advisor, który prowadził od ponad ośmiu lat, zapewnił tysiącom opłacających składki członków wybór akcji, który podwoił, potroił lub więcej. *

Scott właśnie ujawnił, co myśli Pięć najlepszych akcji ASX Inwestorzy mogą teraz kupować. Akcje te są bardzo tanie i Scott uważa, że ​​są w tej chwili świetnym zakupem.

* Zwroty na dzień 15 lutego 2021 r


James Micklboro Nie zajmuje stanowiska w żadnej z wymienionych akcji. Motley Fool Holdings Inc. Spółka macierzysta Motley Fool Australia ma udziały w ZIPCOLTD FPO. Motley Fool Australia nie ma pozycji w żadnej z notowanych spółek. Motley Fool ma plik Polityka informacyjna. Ten artykuł zawiera tylko ogólne porady inwestycyjne (w ramach AFSL 400691). Autoryzowany przez Bruce’a Jacksona.