Przecław News

Informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej w Wiadomościach Przecławia.

Abby Chatfield odpowiada na plotki dotyczące rozłamu Conrada Bena Stevensa

Abby Chatfield odpowiada na plotki dotyczące rozłamu Conrada Bena Stevensa

Abbie Chatfield potwierdziła rozstanie z Konradem Bien-Stephens po tygodniach narastających spekulacji, deklarując, że zerwanie nie ma nic wspólnego z ich statusem otwartego związku.

The To dużo Gospodarz podcastu zwrócił się w sobotę wieczorem do swoich obserwatorów na Instagramie, aby ujawnić ją i Panieński gwiazda konrad Rozeszły się „dwa miesiące temu” po 10 miesiącach spędzonych razem.

Abby przyznała, że ​​„martwi się” wydaniem oświadczenia i powiedziała, że ​​„prawdopodobnie nigdy więcej nie podzieli się publicznie swoim związkiem (związkiem)” ze względu na nieuniknioną kontrolę.

„To zabrzmi naprawdę zaskakująco, a czas jest naprawdę dziwny” The przebrany piosenkarz Sędzia27 lat, zaczął.

Przekazuj wiadomości, które chcesz, kiedy tylko chcesz, dzięki Flash. Ponad 25 kanałów informacyjnych w jednym miejscu. Nowy we Flashu? Wypróbuj 1 miesiąc za darmo. Oferta kończy się 31 października 2022

„Myślę, że chciałem to podkreślić, tak, zerwaliśmy z Conradem. Zerwaliśmy kilka miesięcy temu.

Kontynuowała: „Nikt nie zrobił nic złego ani strasznego i nie ma w tym dramatu”.

„Nie dlatego, że byliśmy w otwartym związku. Nic złego się nie wydarzyło.

Wyjaśniła swoje dotychczasowe milczenie: „Nie byłam podstępna, żeby nie mówić ludziom, był powód, by spóźnić się z powiedzeniem wam wszystkiego”.

Abby zaczęła plotkować, że ich rozstanie było „brudne”, dodając: „Tak naprawdę nie jestem wam winna wyjaśnienia.

Powtórzyła: „Po prostu mam ochotę zdusić to w zarodku… Zerwaliśmy, to nie jest tajemnica, to nie jest zła rzecz, to nie jest dramatyczna sprawa, po prostu tak jest”.

„Prawdopodobnie nie podzielę się ponownie moim związkiem publicznie, szczerze mówiąc, ponieważ cała ta sytuacja i sposób, w jaki zgłosiłem to mediom… To jest jak gra, jakby mój związek był grą… To całkowicie gra ** dzieciak”, Abby, wyraźnie sfrustrowana, dodała do eposu.

READ  George Harrison był bardzo zdenerwowany, gdy skończyła się ta rzadka gitara

Dzieje się tak po tym, jak w sierpniu pojawiły się doniesienia, że ​​Conrad, który obecnie przebywa za granicą, uczestniczy w nowym reality show na Kanale 10 wyzwanieA uzależniony od koleżanki z klasy BA Ałun Megan Marks podczas filmowania.

To nie pierwszy raz, kiedy Abby odniosła się do krytyki jej związku, a konkretnie wyboru jej i Conrada, aby utrzymać ich związek niemonogamiczny.

Rozmawiając z doskonały W lipcu powiedziała: „Nigdy nie byłam zdenerwowana ani straszona przez kogoś (jestem w związku) sypiającego z kimś innym. To moja sieć. Po prostu nie cenię tak bardzo monogamii” – powiedziała gazecie. .

„Brzmi okropnie, ale nie widuję go często, może dwa dni w tygodniu. Nie wiem, czy to rzadkość, ale jest bardzo dobry w komunikacji, a ja”

Para po raz pierwszy opowiedziała o swoim otwartym związku w lutym, wywołując falę krytyki w Internecie, którą Abby nazwała „wstydliwym”.

Powiedziała w jednym z odcinków popularnego podcastu: „Niektórzy z was byli niezręcznie podnieceni, ponieważ jesteś tak niepewny, że kochasz„ Ale jeśli kogoś kochasz, to nie ja, nie on”.

„W porządku, jeśli tak się czujesz, bądź monogamiczny, kocham to dla ciebie

„Ale dlaczego obchodzi cię, czy pieprzysz kogoś innego, czy to jest ktoś inny?”

Przemawiając w sobotę do fanów, Abby powiedziała, że ​​„prawdopodobnie znów będzie w otwartym związku”.