Przecław News

Informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej w Wiadomościach Przecławia.

Absolwenci USP zachęcają studentów do wytrwałości – FBC News

Absolwenci USP zachęcają studentów do wytrwałości – FBC News

Absolwenci USP to osoby, które na własne oczy widziały wpływ COVID-19 na ich edukację.

Absolwentka Nancyli Parvati, zdobywczyni czterech złotych medali w ramach studiów licencjackich z nauk społecznych, twierdzi, że podczas pandemii Covid-19 napotkała wiele przeszkód, takich jak próby przystosowania się do nauki online; Jednak wytrwała.

„Wyzwania, przed którymi stanąłem, miały miejsce w tamtym czasie i podczas nauki online, co było dla mnie bardzo trudne, ponieważ jako osoby bardziej zainteresowanej pismem ręcznym była to dla mnie bardzo dobra podróż, a zdobycie tych medali było niespodzianką. ”

Artykuł kontynuowany po reklamie

Parvati zachęca poszczególne osoby, zwłaszcza kobiety, do zgłębiania różnych interesujących ich tematów i kontynuowania realizowania tego, co ich pasjonuje, pomimo przeszkód.

Christel Dina, która podczas ukończenia USP zdobyła trzy medale, twierdzi, że motywacja i dążenie do osiągnięcia celów pomogły jej w dalszym rozwoju.

Dina radzi, że pomimo nieoczekiwanych wyzwań, przy ustalonych celach i nagłośnieniu, człowiek może osiągnąć wszystko.

Mogę powiedzieć: „Tak naprawdę chodzi o motywację”. Musisz mieć kierowcę, musisz pracować nad swoimi celami i mieć pewność, że dążysz do osiągnięcia swojego celu, a nawet jeśli pojawiają się przeszkody, musisz je pokonać.

Ceremonia ukończenia szkoły USP inspiruje ludzi do osiągania swoich celów pomimo wyzwań i podkreśla znaczenie poświęcenia i wytrwałości w edukacji.

READ  Uratuj grupę różowych delfinów uwięzionych w boliwijskiej rzece i przenieś je w inne miejsce