Przecław News

Informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej w Wiadomościach Przecławia.

Agent Mohameda Salaha twierdzi, że kontuzja Mohameda Salaha w Pucharze Narodów Afryki jest poważniejsza, niż się obawiał

Agent Mohameda Salaha twierdzi, że kontuzja Mohameda Salaha w Pucharze Narodów Afryki jest poważniejsza, niż się obawiał

Mohamed Salah może opuścić pozostałą część Pucharu Narodów Afryki i meczu Liverpoolu z Brentford w Premier League rozegranego 17 lutego po tym, jak agent egipskiego napastnika powiedział, że z powodu kontuzji ścięgna podkolanowego będzie pauzował „21–28 dni”.

Salah (31 lat) ma w tym tygodniu wrócić do Liverpoolu, aby przejść intensywne leczenie po kontuzji odniesionej w meczu z Ghaną. ćwierćfinały.

– Transmisja na ESPN+: LaLiga, Bundesliga, więcej (USA)

Jednak Rami Abbas Issa, wieloletni przedstawiciel Salaha, Opublikowano w X Dziś, w poniedziałek, gwiazda Liverpoolu staje przed wyścigiem z czasem, aby odzyskać pełną sprawność i ponownie zagrać z egipską reprezentacją w Mistrzostwach Wybrzeża Kości Słoniowej.

Issa napisał w swoim poście: „Kontuzja Mohameda jest poważniejsza, niż początkowo sądzono, i będzie on pauzował od 21 do 28 dni, a nie dwa mecze”. Dodał: „Jego największą szansą na udział w obecnym Pucharze Narodów Afryki jest poddanie się intensywnej rehabilitacji w Wielkiej Brytanii i powrót do zespołu po wyzdrowieniu”.

Źródła Liverpoolu powiedziały ESPN, że ich szacunki dotyczące potencjalnego okresu rehabilitacji Salaha są zgodne z oświadczeniem Issy.

Egipt zakończył swoje mecze grupowe w Pucharze Narodów Afryki w poniedziałek dramatycznym remisem 2:2 z Wyspami Zielonego Przylądka, co dało Salahowi awans do 1/8 finału.

Salah opuścił tylko dwa mecze z Liverpoolem z powodu kontuzji od czasu transferu z Romy w 2017 roku za 34,3 miliona funtów.

Trener Liverpoolu Jurgen Klopp potwierdził w niedzielę, że Salah wróci do klubu w celu leczenia, ale biorąc pod uwagę fakt, że finał Pucharu Narodów Afryki odbędzie się 11 lutego, 21–28-dniowa rehabilitacja wykluczy go z dalszej części składu. konkurs. Jego szanse na grę po sześciu dniach również są wątpliwe dla obecnych liderów Premier League.