Przecław News

Informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej w Wiadomościach Przecławia.

Air New Zealand ogłasza zezwolenie na szczepienia dla podróżnych z zagranicy

Wraz z wznowieniem podróży zagranicznych od listopada, duża linia lotnicza oferująca loty do miejsca, które uwielbiają Australijczycy, podjęła odważny krok.

Air New Zealand będzie wymagać pełnego zaszczepienia wszystkich dorosłych pasażerów międzynarodowych od 1 lutego przyszłego roku.

Greg Foran, dyrektor generalny Air NZ, powiedział, że osoby poniżej 18 roku życia oraz osoby, które nie mogą otrzymać szczepionki z powodów medycznych, będą zwolnione. Herold Nowej Zelandii.

Powiedział, że pracownicy linii lotniczych, którzy kontaktują się z klientami, muszą zostać zaszczepieni, co obejmuje około 75 procent wszystkich pracowników.

Foran powiedział TVNZ, że linia lotnicza jest nadal w fazie „poczekaj i zobacz”, czy pasażerowie krajowi będą musieli zostać w pełni zaszczepieni w przyszłym roku, ale to było na stole.

Powiedział, że pracownicy i klienci powiedzieli liniom lotniczym, że bezpieczeństwo ma ogromne znaczenie.

„Coraz częściej możemy znaleźć się w sytuacji, w której ludzie muszą być zaszczepieni, aby wziąć udział w niektórych wydarzeniach”.

Powiedział, że to „ekscytujące” usłyszeć o planach Australii w tym zakresie Otwarte podróże międzynarodowe.

Foran powiedział, że obecna epidemia była „naprawdę trudną sytuacją”, która uderzyła w Air New Zealand, a także inne firmy – ale zawieszenie działalności było prerogatywą rządu.

„Kiedyś w przyszłym roku otworzymy te granice i ludzie będą mogli podróżować za granicę.

„Szczepienie Covid-19 to nowa rzeczywistość podróży międzynarodowych – wiele miejsc, które Kiwi chcą odwiedzić, jest już zamkniętych dla nieszczepionych gości. Im szybciej się zaszczepimy, tym szybciej możemy przetransportować Kiwi do miejsc takich jak Nowy Jork, Vancouver i ( Tokio) Narita”.

IATA Passport zweryfikuje informacje o stanie zdrowia klientów ze szczegółami lotu, aby upewnić się, że spełniają wymagania wjazdowe dla tego miejsca docelowego i linii lotniczej.

Aplikacja oparta jest na technologii zdecentralizowanej, co oznacza, że ​​nie ma centralnej bazy danych zawierającej informacje o pasażerach. Pasażerowie mają całkowitą swobodę w zakresie udostępniania swoich danych i mogą je usunąć w dowolnym momencie w aplikacji, bez obawy o ich przechowywanie.

READ  Odporny eksport energii słonecznej na dachy może stać się rzeczywistością w przyszłym roku po udanej próbie

australijski Premier Scott Morrison ogłosił W zeszłym tygodniu ten Australijczyk Granice się otworzą W listopadzie.

Australijczycy, którzy zostali w pełni zaszczepieni, będą mogli po powrocie wyjechać za granicę i przejść siedmiodniową kwarantannę domową. Osoby, które nie zostały zaszczepione, po powrocie będą musiały przejść 14-dniową kwarantannę w hotelu.

Morrison powiedział, że spodziewa się, że pierwsze domowe systemy kwarantanny będą działać w listopadzie, ale harmonogram zostanie ustalony przez poszczególne stany i terytoria.

Nie ma jeszcze ustalonego harmonogramu, kiedy nie-Australijczycy będą mogli wjechać do Australii.

Ten post pierwotnie ukazał się na NZ Herold Został ponownie opublikowany za zgodą