Przecław News

Informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej w Wiadomościach Przecławia.

Aktorka „Barbie” Margot Robbie założyła różowy lakier do paznokci za 10 dolarów

Aktorka „Barbie” Margot Robbie założyła różowy lakier do paznokci za 10 dolarów

Jeśli kupisz niezależnie sprawdzony produkt lub usługę za pośrednictwem łącza na naszej stronie internetowej, SheKnows może otrzymać prowizję partnerską.

Nie jest tajemnicą, że rok 2023 był tym rokiem lalka Barbie. Ikona popkultury bierze sprawy w swoje ręce dosłownie Wszystko, od wirusowego trendu w modzie wymyślonego przez „Barbiecore” po niezliczone kolaboracje marek. Jest rok 2024, a my nadal mamy obsesję na punkcie estetyki różu. Dla tych, którzy tak naprawdę nie chcą wychodzić na całość, mamy idealny produkt. To różowy lakier do paznokci zatwierdzony przez Barbie za 8 dolarów.

Według manikiurzystek gwiazd Opublikowane przez Tomka Bachka na Instagramie, lalka Barbie Margot Robbie miała na sobie sukienkę Essie Vanity Fairest (8 dolarów) w letnim numerze Vogue’a 2023. Możesz więc wykonać manicure inspirowany lalką Barbie w domu. Jeśli wolisz bardziej klasyczne, polskie kolory, gwarantujemy, że ten przezroczysty róż będzie Twoim absolutnym faworytem. Bez wątpienia Vanity First to kolor paznokci, który nigdy nie wyjdzie z mody. Elegancki i wszechstronny odcień można stosować przez cały rok i bez wysiłku poprawi każdy wygląd. Jeden z recenzentów stwierdził nawet, że to „idealny wybór, gdy potrzebujesz zwiększenia pewności siebie”.

Najlepszy balsam do ciała z SPF do codziennej ochrony przed słońcem, Balsam do ciała z SPF, Najlepsze filtry przeciwsłoneczne 2024, Balsam do ciała Sol De Janeiro

Powiązana historia

19 ultranawilżających balsamów do ciała z filtrem SPF, które w tym sezonie będziesz chciała zastąpić swój codzienny krem ​​nawilżający

Pierwszy lakier do paznokci Essie Vanity

Dzięki uprzejmości Essie.

Jeśli chodzi o jakość, wyniki Essie są nie do pobicia jak z salonu. że to Pędzel zapewnia łatwą, szybką i równomierną aplikację na paznokciach. Jego formuła zapewnia błyszczący połysk, który wygląda świetnie przy każdej warstwie.

Jedna z recenzentów stwierdziła: „To jedyny lakier, jaki znalazłem, który rzeczywiście jest trwały, nie odpryskuje ani nie łuszczy się, zwłaszcza gdy jeden palec u nogi trochę zachodzi na drugi”.

Nic dziwnego, że wiele gwiazd, takich jak Jennifer Aniston i Kate Middleton, jest fankami tysięcy kolorów tej marki. A jeśli nas zapytasz, Vanity Fair Essie to naprawdę wygląd marzeń Barbie. Więc działaj szybko, jeśli chcesz mieć nieskazitelny różowy lakier do paznokci, jak Margot Robbie, czyli Barbie. Udaj się do Ulta, Target i Amazon, aby zdobyć elegancki różowy kolor, póki jest jeszcze dostępny.

Zanim wyruszysz, obejrzyj pokaz slajdów poniżej

READ  Australijscy magnaci nieruchomości są jednymi z największych miliarderów Forbesa