Przecław News

Informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej w Wiadomościach Przecławia.

Al-Nassr w ostatniej chwili przekłada pierwszy mecz od transferu Ronaldo z powodu awarii elektrycznej

Al-Nasr został zmuszony do przełożenia swojego pierwszego meczu w Saudi Professional League od czasu potwierdzenia przybycia portugalskiej gwiazdy Cristiano Ronaldo.

  • Ronaldo przedstawił we wtorek
  • Podpisanie korzystnej dwuletniej umowy
  • Powrót Victory do pracy był opóźniony

co się stało? Ronaldo został oficjalnie przedstawiony jako Victory Player we wtorek po podpisaniu dwuletniego kontraktu ze stroną saudyjską, dzięki któremu 37-latek stał się najlepiej opłacanym zawodnikiem w historii futbolu. Ronaldo zaczął trenować z klubem po zakończeniu wspaniałej imprezy w Marsool Park, skupiając się teraz na przygotowaniach. Wyczekiwany debiut na Bliskim Wschodzie. Al-Nassr miał wrócić na mecz SPL przeciwko Al-Ta’i w czwartek wieczorem, ale klub ogłosił, że mecz został przełożony o 24 godziny z powodu problemów technicznych na stadionie spowodowanych złą pogodą.

Co powiedzieli: że oficjalne przemówienie Na kanałach Al-Nasr w mediach społecznościowych odpowiedział w następujący sposób:Ze względu na ulewne deszcze i warunki pogodowe mające wpływ na elektryczność stadionu, oficjalnie dowiedzieliśmy się, że dzisiejszy mecz z Al-Ta’i został przełożony o 24 godziny. Przepraszamy za wszelkie niedogodności dla fanów i życzymy wszystkim bezpiecznej podróży.”

Większy obraz: Doniesiono, że Ronaldo nie byłby uprawniony do gry przeciwko Al-Tai z powodu zakazu nałożonego na niego przez Angielski Związek Piłki Nożnej. wypadek z telefonem Podczas swojego domowego sezonu w Manchesterze United. Portugalski gwiazdor opuścił Old Trafford za obopólną zgodą w listopadzie, ale zawieszenie na dwa mecze ma zostać przeniesione do jego nowego klubu, dlatego nie oczekuje się, że weźmie udział w meczu Al-Nasr, który został przełożony w piątek.

na dwóch zdjęciach:

GTZwycięstwo Cristiano RonaldoŹródło: Getty

Co po zwycięstwie i Ronaldo? Po zmierzeniu się z Al-Nasr z Al-Taie, zwrócą swoją uwagę na spotkanie z Al-Shabab 14 stycznia. Jeśli Ronaldo zostanie ukarany zakazem, nie będzie mógł zadebiutować w klubie aż do meczu przeciwko. Umowa po ośmiu dniach.

READ  Boston Celtics vs Miami Heat, wynik, Jimmy Butler, Jason Tatum, strzał, box punktów, statystyki