Przecław News

Informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej w Wiadomościach Przecławia.

Aldi przestał sprzedawać swoje słynne prywatne zakupy podczas blokady Sydney Covid

To cotygodniowe wydarzenie, które przyciąga tłumy na centralnych pasach Aldi.

Z tego powodu niemiecka sieć supermarketów tymczasowo zawiesi niektóre ze swoich specjalistycznych produktów popularnych w sklepach na obszarach Nowej Południowej Walii w trybie blokady.

Przeceniony asortyment zwykle trafia na półki sklepowe w środy i soboty, gdy ludzie spieszą się, by skorzystać z okazji.

Ale po luzie ze strony radiowego dżokeja, Raya Hadleya, główny detalista zdecydował się usunąć niektóre z produktów o dużym popycie, które przyciągają tłumy.

„W miarę trwania blokady rozszerzyliśmy nasze środki, aby chronić naszych klientów” – powiedział news.com.au rzecznik Aldi Australia.

Związane z: Coles do rozdania gadżetów kuchennych za darmo

„Analizując historyczne dane sprzedaży, usuwamy szereg bardzo popularnych zakupów prywatnych, takich jak kołdry obciążone, telewizory i meble ogrodowe, z naszych środowych i sobotnich dat sprzedaży w sklepach zlokalizowanych w strefach lokacji NSW.

„Dostarczymy produkty naszym klientom co tydzień”.

Podczas swojego porannego programu radiowego na 2GB w środę Hadley nazwał sieć „nieodpowiedzialną” za kontynuowanie własnych zakupów podczas blokady po tym, jak słuchacz wysłał mu zdjęcie zatłoczonego Aldiego w hotspocie Blacktown.

Zdjęcie zostało rzekomo zrobione dzień po mieszkaniu Cały budynek zamknięty na przedmieściach.

„To jak plaga szarańczy, kiedy ludzie ustawiają się w kolejce, aby się tam dostać” – powiedział słuchaczom.

“To znaczy, na litość boską, Aldi, wiem, że pracujesz tutaj i na arenie międzynarodowej, ale czy możesz być odpowiedzialny. Wciągnij głowy.”

„Na szczęście” na zdjęciu Hadley powiedział, że widział ludzi noszących maski, „ale są ludzie obok siebie w kolejce, aby zdobyć cały sprzęt”.

Wezwał słuchaczy do „zablokowania” prywatnych zakupów w środę i sobotę, zanim zakończył swoją hałaśliwą przemowę, prosząc dyrektora generalnego Aldi Australia, aby dołączył do niego na antenie.

Związane z: Fani Kmart tęsknią za tym z powodu nowych przedmiotów w domu

READ  Integracja V4 to przykład udanej współpracy

Gospodarz 2 GB powiedział: „Czy dyrektor generalny Aldi, Tom Daunt – nie bój się moich słów, Tom – podejdź tutaj i bądź trochę odważny, miej trochę jaj i powiedz:„ Tak, masz rację Ray.

“cr*p jest nieodpowiedzialne, to jest.”

Rzecznik Aldi powiedział, że sprzedawca rozumie szczególne, specjalne zakupy, które napędzają popyt, i wierzy, że przyciąganie poszukiwanych ofert „zmniejszy powód, dla którego ktoś opuszcza dom poza koniecznością robienia podstawowych zakupów”.