Przecław News

Informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej w Wiadomościach Przecławia.

Alfa Romeo F1 ujawnia rozszerzenie partnerstwa Orlen

  • Zespół przygotowuje się do dalszych wyścigów pod nazwą „Alfa Romeo Orlin”
  • Współpraca pomogła zwiększyć obecność zespołu w Polsce

Zespół Formuły 1 Alfa Romeo ogłosił przedłużenie współpracy z polską rafinerią Orlen na sezon 2022.

W ramach nowej umowy zespół będzie ścigał się pod nazwą „Alfa Romeo Orlin”, a na samochodzie, odzieży zespołu i garażach pojawi się branding Orlin.

Orlin jest w Alfie Romeo od 2020 roku, kiedy to sprowadził polską ekipę Roberta Kubicę jako kierowcę rezerwowego.

Przez cały okres współpracy Orlen pomagał zwiększyć obecność Alfy Romeo w Polsce, prowadząc kilka aktywacji marki i wprowadzając samochód na rynek 2021 w Warszawie.

„Cieszymy się, że możemy przedłużyć naszą udaną współpracę z Orlenem na trzeci rok” – powiedział Frederic Vasseur, szef zespołu Alfa Romeo.

„Orlen to błyskawicznie rozpoznawalna marka na szerokim i rozwijającym się rynku, a oni udowodnili, że są lojalnymi kibicami drużyny, a ich obecność podkreśla i wzmacnia naszą determinację, by być jedną z najbardziej atrakcyjnych drużyn sportowych dla globalnych marek.

„Co najważniejsze, podzielamy zaangażowanie w ciągłe doskonalenie, zarówno na właściwej drodze, jak i w ich biznesie, i jesteśmy zdeterminowani, aby dalej rozwijać się razem. Ich kampania rewitalizacyjna była na najwyższym poziomie, docierając do fanów w całej Europie i poszerzając dostęp do zespołu i świat Formuły 1 i nie możemy się doczekać, aby ujawnić kolejne etapy tego programu.

Sezon Formuły 1 2021 będzie kontynuowany 5 grudnia wraz z zupełnie nowym Grand Prix Arabii w Dżuddzie.

READ  New Hartford pokonał Whitesboro w zawodach hokeja na trawie. Sauquoit Valley prowadzi Polskę w meczach piłkarskich chłopców