All Blacks vs RPA i Wallabies vs Argentyna na Country Bank Stadium, wyniki, remisy, wyniki, tabela, typy, kursy, drużyny

All Blacks ukradli zwycięstwo 19-17 nad Springboks i utrzymali swój światowy numer 1 w 100. teście wśród narodów.

Nowa Zelandia i RPA zamieniły się próbami w pierwszych sześciu minutach meczu dzięki Willowi Jordanowi i Sposiso Nkosi, ale pozostałe 74 minuty gry to tylko rzuty karne.

All Blacks, którzy odnieśli dziewięć zwycięstw z rzędu przed sobotnim meczem w Townsville, objęli prowadzenie 16-14 w 61. minucie, po czym szósta zmiana prowadzenia doprowadziła RPA do prowadzenia 17-16 na 13 minut przed końcem.

TJ Perenara prowadzi haka All Blacks. przypisane mu:GT

Rezerwowa Nowej Zelandii Queen Tobaya otrzymała decydującą karę w ostatnich etapach, która utorowała drogę Jordi Barrettowi do uzyskania dwupunktowej przewagi swojej drużynie zaledwie dwie minuty temu.

Po stuleciu historii między tymi dwoma stronami ten mecz spełnił oczekiwania.

Drużyny będą walczyć ponownie za siedem dni. Niewielkie zwycięstwo Nowej Zelandii oznacza, że ​​Wallabies nie mogą wygrać mistrzostw w rugby.

All Blacks nie przegrali testu od przegranej w zeszłym roku z Argentyną w listopadzie w Sydney.

All-Blacks stracili zdumiewające 23 straty na osiem w RPA, ale to bezbłędna noc Jordiego Barretta z butem (pięć z pięciu) pomogła jego drużynie odnieść niezapomniane zwycięstwo.

Republika Południowej Afryki była zaledwie kilka minut od odzyskania pierwszego światowego rankingu, ponieśli kolejne porażki z Wallabies, ale nie mogli wykonać, gdy miało to największe znaczenie.

READ  Phoenix Suns vs Milwaukee Bucks, mecz 2, wyniki na żywo, aktualizacje, transmisja, wynik, wideo, Giannis Antetokounmpo