Przecław News

Informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej w Wiadomościach Przecławia.

Peterborough i District Sports Hall of Fame wreszcie mogą powitać Wolontariuszy 2020

Warto było czekać na klasę wprowadzającą 2020 w Peterborough i District Sports Hall of Fame.

Klasa 41, której kolacja wprowadzająca została odwołana w zeszłym roku przez COVID-19, została oficjalnie uznana na imprezie w audytorium w piątek wieczorem.

„Minęło trochę czasu i jesteśmy bardzo wdzięczni, że w końcu możemy uhonorować naszych rekrutów 2020 w oficjalny i odpowiedni sposób” – powiedział prezes Hall Pat Bronson. „Nie ma lepszego miejsca na uhonorowanie doskonałości w sporcie niż ten wspaniały budynek”.

Nominowani w 2020 roku to Robert (Bob) Allen, Jim Bell, John Kaspersky, Rose Powers, Marianne Watkins i zmarły Albert White.

Allen jest uznawany za wszechstronnego sportowca softballu, hokeja i innych sportów, ale był także budowniczym w społeczności sportowej Doro.

„Chciałbym wyrazić uznanie dla innych osób (które zostały uhonorowane przez halę) i pochwalić wszystkich ludzi, którzy poświęcili swój czas na halę” – powiedział Allen.

Bell był wybitnym graczem w softball i jako młody człowiek wygrał mistrzostwa hrabstwa, aw latach 1965-1983 był widoczny w Men’s Cities League. Był dobrym wszechstronnym sportowcem w piłce nożnej, hokeju i lacrosse. Jego koszula wisi na zewnętrznym ogrodzeniu w George (Red) Sullivan East City Bowl.

„Chciałbym podziękować Hallowi za uszczęśliwienie mnie i zaangażowanie wszystkich wspaniałych sportowców” – powiedział Bell. „Chciałbym podziękować wszystkim moim byłym kolegom z drużyny, trenerom i sponsorom, z którymi byłem związany przez lata i Hall za zorganizowanie tej nocy.”

Kaspersky jest jednym z najbardziej utytułowanych lekkoatletów w Kanadzie i zdobył wiele medali w regionalnych, krajowych i międzynarodowych zawodach. W 2019 roku zdobył srebrny medal Mistrzostw Świata Masters w Polsce.

„Chciałbym podziękować Hallowi i społeczności Peterborough za zapewnienie mi platformy do wychowania rodziny, zrobienia kariery i bycia częścią niesamowitego miasta sportowego” – powiedział Kaspersky.

Podziękował swojemu byłemu uczniowi Dave’owi Roche, który grał w NHL.

READ  Teksas i Oklahoma do Komisji Papierów Wartościowych i Giełd, analiza, odejście Big 12, zdrada w wysokości 3 miliardów dolarów, reorganizacja konferencji, wiadomości

„Myślał, że uczę go ciężkiej pracy i stania się silnym, a w rzeczywistości uczył mnie wielkich marzeń”, powiedział również, że podziękował Jeffowi Toohy, swojemu partnerowi treningowemu YMCA.

„Wiele razy mam ochotę przewrócić się, iść spać i pomyśleć:„ Nie, Jeff będzie na mnie czekał na siłowni ”- powiedział Kaspersky.

Rose Powers dołącza do swojego ojca Lynne Powers jako trzecia kombinacja ojciec-córka w Hall za jej osiągnięcia jako hokeista, lacrosse i budowniczy. Jako zawodniczka wygrała dziesięć mistrzostw Ontario Women’s Hockey League i służyła jako długoletnia dyrektor generalna Peterborough Women’s Hockey Association, w tym jako prezes od 2004 do 2013 roku.

Powers zadedykowała swoją rolę wprowadzającą Jackowi Rutherfordowi, ojcu jej najlepszej przyjaciółki Stacey Rutherford.

„Tak bardzo tęsknię za Jackiem. Wspierał nas w hokeju dla dorosłych i zawsze tam był.”

„Nie możesz tu stać i nie czuć się przytłoczonym obecnością innych sportowców z naszej społeczności. To niesamowite”.

Marianne Watkins została uznana za konstruktorkę za swój wkład jako trener łyżwiarstwa figurowego, początkowo w łyżwiarstwie figurowym, a następnie w hokeju. Zaczynała jako trener łyżwiarstwa figurowego w Peterborough Petes, a następnie pracowała z pięcioma drużynami i zawodnikami w NHL oraz w szkołach hokejowych prowadzonych przez Rogera Neilsona i Wayne’a Gretzky’ego. Obecnie prowadzi programy narciarskie w Robert Morris Island Center na Uniwersytecie Roberta Morrisa w Pittsburghu.

Watkins odbyła emocjonalną rozmowę o swoich rodzicach i swoich korzeniach w Peterborough.

Została również zapamiętana jako jedyna kobieta w zdominowanym przez mężczyzn świecie hokeja, kiedy po raz pierwszy dołączyła do drużyn juniorskich i zawodowych.

– Nie było łatwiej, ponieważ nie było trenerów płci żeńskiej – powiedziała. „Po prostu pozwoliłem, by moje sanie mówiły”.

Watkins poinformował, że Nelson Dallas Aikins, Dick Todd, Jack Martin i Gary Green byli wśród tych, którzy pomogli jej w karierze.

READ  Sports Digest: Fightin Phils wysłał Sea Dogs do szóstej z rzędu porażki, 8-3

Powiedziała: „Gary Green otworzył dla mnie wiele drzwi, ale powiedział też: „Cóż, to ty przez nie wszedłeś”.

Pan White przybył do Peterborough w 1956 roku, aby zanurzyć się w treningach baseballowych i grach lekkoatletycznych. W 1960 założył Peterborough Legion Lekkoatletyka, który działa do dziś.

Był także uznanym marszałkiem na Igrzyskach Olimpijskich w Montrealu w 1976 roku i ustanowił rekord świata w pięcioboju. Wręczył Peterborough nagrodę księcia Edynburga. Reprezentowały go wnuczki Sandra Bokperov i Tiffany Drummond.

Uwagi: Krzesło Hall of Fame Pat Bronson Widownia ogłosiła, że ​​audytorium nie będzie organizować corocznej loterii samochodowej w tym roku ze względu na złożoność, jaką COVID-19 przedstawia operatorowi jednej z głównych zbiórek funduszy… Widownia sfilmowała ceremonię i opublikuje ją na swoim YouTube stronę do końca przyszłego tygodnia.