Przecław News

Informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej w Wiadomościach Przecławia.

„All Hat, No Cattle”: szef Telstra strzela do Littleprouda w „Ofensywie”

Dyrektor generalny Telstra, Andy Benn, określił zarzuty, że jego firma porzuciła region Australii jako „ofensywne”, gdy zastępca przywódcy obywateli, David Littlebraud, zintensyfikował swoją wojnę na słowa z szefem firmy telekomunikacyjnej.

Littlebraud zjadliwie krytykował usługi Telstry w Australii, argumentując, że brak inwestycji „zagraża życiu”.

„Musi nastąpić całkowity przegląd, nie tylko w przypadku telefonów stacjonarnych, ale także ich łączności komórkowej.

„Dostają 270 milionów dolarów rocznie na utrzymanie naszych telefonów stacjonarnych i nie są one utrzymywane”.

Członek Maranoa z południowo-zachodniego Queensland powiedział, że ludzie w jego okręgu wyborczym nie mieli telefonu stacjonarnego od miesięcy z powodu opóźnień w naprawach.

„Byłem w Enjuni w zeszłym tygodniu na głównej ulicy i nie odebrałem telefonu, ponieważ wieża pokrywająca Ingoni nie była konserwowana” – powiedział.

Mężczyzna nosi okulary.
Federalny minister rolnictwa David Littlebraud zaatakował Telstrę, mówiąc, że firma „odwróciła się od regionalnej Australii”.(

ABC News, Ian Katmur.

)

W środowe popołudnie pan Ben odpowiedział, opisując pana Little Broad jako „cały kapelusz, bez bydła”.

„Szczerze mówiąc, uważam komentarze pana Littleprouda za obraźliwe” – powiedział ABC.

Frustracja w dżungli

Brigid Price, która prowadzi hodowlę bydła 70 kilometrów na północ od Ingony, powiedziała, że ​​ludzie w dżungli nie dbają o politykę.

Powiedziała, że ​​ludzie w jej społeczności często opowiadają historie o czasach, kiedy usługi Telstra zostały przerwane.

Ludzie często mówią „Czy masz internet? Czy to jest wyłączone? „… a potem przez większość czasu ludzie odpowiedzą ponownie i powiedzą„ Słuchaj, nie, wyszliśmy ”.

„(To jest) bardzo frustrujące”.

Kobieta ubrana w akuprę i niebieską koszulę
Brigid Price, która pracuje dla Ingoni, mówi, że ludzie w społeczności byli sfrustrowani częstymi przerwami w Telstra. (

Dostarczone: cena Brigid

)

Pani Price powiedziała, że ​​w jej obiekcie niedawno zmodernizowano linię telefoniczną.

„Nie zrobili żadnych innych części, (oni) musieli pochodzić z Australii Zachodniej, a my zawsze byliśmy miesiącami bez telefonu”.

Powiedziała, że ​​ludzie w buszu zasługują na podobne usługi, jak ich odpowiednicy w mieście.

„Jesteśmy sfrustrowani, że kwalifikujemy się do tak wspaniałych usług, możemy sprzedawać nasze produkty, rozmawiać z klientami i weryfikować krewnych”.

Naprawa połączeń

Sercem ataku pana Littleprouda jest USG, gwarancja zapewniająca ludziom dostęp do podstawowego poziomu usług komunikacyjnych niezależnie od ich lokalizacji.

Ładowanie

Wiceprzewodniczący obywateli powiedział, że obecna umowa jest przestarzała i nie uwzględnia rozszerzonej technologii mobilnej stosowanej w całym kraju.

Kiedy poruszył sprawę z panem Bennem, powiedział, że odpowiedź brzmiała: „dużo rozmów korporacyjnych, ale nie wiele działań”.

„Skorzystajmy ze zdrowego rozsądku i rozszerzmy go na sieć komórkową, aby w przyszłości chronić tę infrastrukturę, aby chronić telekomunikację w dżungli” – powiedział Little Proud.

„Australijski podatnik zainwestował dużo pieniędzy w infrastrukturę mobilną, a teraz musimy się zorganizować, aby mieć pewność, że wszyscy ją zatrzymają – nie tylko podatnicy, ale także firmy telekomunikacyjne”.

Wymagana aktualizacja

Prezes Telstra powiedział, że dyskusje trwają od 2015 roku.

“[The USG] Musi stać się neutralny technologicznie, ponieważ w tej chwili jesteśmy zobowiązani do świadczenia tej usługi z miedzią ”.

Ben powiedział, że pan Littlebrud zrobiłby dobrze, gdyby “przestał wyrzucać błoto” i pozwolił negocjacjom kontynuować.

Przyznał, że opóźnienia w naprawach są ciągłym problemem, ale przekonywał, że pokrycie przez Telstrę 2,5 miliona kilometrów kwadratowych stanowi wyzwanie.

„Dokładamy wszelkich starań, aby to naprawić, zachować i wykorzystać – jako pierwszy zaakceptuję fakt, że nie zawsze robimy to dobrze”.

Spacja do odtwarzania lub pauzy, M do wyciszania, strzałki w lewo i w prawo do wyszukiwania, strzałki w górę i w dół do regulacji głośności.

Odtwórz wideo.  Czas trwania: 1 minuta 28 sekund

David Littleproud mówi, że Telstra “ poddał się dżungli ”
READ  Australijski Bank Wojskowy został uderzony bezpośrednim rozkazem