Przecław News

Informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej w Wiadomościach Przecławia.

Amerykański influencer przeprasza za „obrażenie” Australii zabawnym incydentem z Milo

Amerykański influencer przeprasza za „obrażenie” Australii zabawnym incydentem z Milo

Gwiazda TikToka z USA w zabawny sposób przeprosił za „obrażenie całej Australii” sposobem, w jaki otworzył puszkę Milo.

Colt Paulsen chciał podzielić się swoją reakcją po pierwszym spróbowaniu Tim Tama, ale popełnił ogromny błąd, niewinnie łapiąc za otwieracz do puszek i wyciągając puszkę Milo, ku przerażeniu australijskich widzów.

Paulsen nie zdawał sobie sprawy, że zrobił coś złego, dopóki Australijczycy nie zalali komentarzy pod jego filmem, stwierdzając, że ich dusze opuściły ciała i że oglądanie było bolesne.

„Szczerze mówiąc, myślałem, że mnie wyśmiewano, ponieważ wszystkie komentarze mówiły: «Nie mogę uwierzyć, że właśnie otworzyłeś Milo otwieraczem do puszek»” – powiedział news.com.au.

„Ponieważ moim zdaniem ma ten sam rozmiar co puszka zupy, jest metalowa i nie spodziewałem się, że można ją otworzyć w inny sposób”.

Następnie Paulsen opublikował kolejny film, żądając wyjaśnień.

„Nie mogłem zrozumieć, jak mogłem zrobić coś złego” – powiedział.

„A teraz jestem zbyt zawstydzona, aby udokumentować mój największy blond moment w historii. Nie sądzę, że kiedykolwiek będę w stanie ponownie zrobić Tim Tam bez stymulacji”.

Następnie opublikował wideo, w którym przepraszał „całą Australię, Nową Zelandię i każdy przyległy kontynent” za swoje czyny.

Paulsen, którego internetowy pseudonim „Gej z opalenizną natryskową” ma ponad milion obserwujących na TikToku, potwierdził na news.com.au, że szybko dobrze zaznajomił się ze światem Milo.

„Czuję, że wyrządziłem krzywdę całemu kontynentowi, jednocząc wszystkich” – powiedział.

„Dziękuję tysiącom osób, które nakręciły mój film, aby pokazać mi, jak prawidłowo otworzyć Milo.

„Czuję się jak profesjonalista Milo! Jestem gotowy zrobić kanapkę Milo. Nawet jadłem Milo prosto z pudełka, samą łyżką.

Posunął się nawet do podniesienia ręki na ambasadora Melo.

Zaledwie kilka dni po spotkaniu Kylie i Kris Jenner w zeszłym miesiącu Paulsen – który współpracuje z urodzoną w Australii firmą Bondi Sands jako „dyrektor generalny ds. opalania” – po raz pierwszy udał się do Australii.

READ  Zgodnie z nowym prawem Australijczycy podróżujący do Wielkiej Brytanii będą wymagać zwolnienia

Mimo że musiał odbyć najdłuższą podróż w swoim życiu, Paulsen powiedział, że spędził w Melbourne najlepsze chwile w swoim życiu.

„Zaskakująco przypomniało mi to Nowy Jork, ale czystszy i bardziej garbarski” – powiedział.

Nie tylko Milo próbował po raz pierwszy.

„Mam obsesję na punkcie napojów energetycznych V. Moją ulubioną przekąską jest Arnott's. Uzależniają i nie mam dość karmelowej czekolady. Spróbowałem na przykład batonika z pop rockami. Byłem tak zszokowany, ” powiedział.

I oczywiście spróbował też słynnej kawy z Melbourne.

„Jest bardzo dobre, a bariści są jeszcze lepsi” – powiedział. „Nasza kawa nawet nie ma sobie równych. Została mocno rozwodniona.”

„Vegemite wciąż znajduje się na mojej liście australijskich przysmaków, których chcę spróbować. Ale zanim to zrobię, nie będę tego powtarzał i poszukam informacji” – dodał.

Paulsen z Los Angeles powiedział, że najbardziej zaskakującą częścią jego podróży do Down Under było uświadomienie sobie, że przez Melbourne nie skaczą żadne kangury i musiał odwiedzić zoo w Melbourne, aby je zobaczyć.

Zaskoczyły go także nasze różne nazwy rzeczy.

„Myślę, że moim ulubionym fragmentem jest inny slang, w którym garaż nazywa się parkingiem, a kosze na śmieci nazywa się koszami” – powiedział.

„Naprawdę mylące jest to, że Australijczycy w słowie Melbourne nie wymawiają „r”, ale jeśli chodzi o powiedzenie „nie”, dodają „r”, więc brzmi jak „naur”. To moja ulubiona rzecz”.

Teraz, gdy przypadkowo dotarł do milionów Australijczyków, Paulsen powiedział, że chce, aby wiedzieli, że ma „obsesję” i nie może się doczekać powrotu.

„…i mam nadzieję, że mi wybaczysz. Kocham cię, mój przyjacielu!”, powiedział.