Przecław News

Informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej w Wiadomościach Przecławia.

Angelina Jolie stoi pokryta pszczołami dla National Geographic

Angelina Jolie opisała w Live Bees for National Geographic, podkreślając potrzebę ochrony pszczół i wspierania pszczelarzy.

Fotograf i pszczelarz-amator Dan Winters zrobił zdjęcie i towarzyszące mu „zdjęcie na żywo”, a zdobywca Oscara wymagał, aby pozostawało ono nieruchomo przez 18 minut, podczas gdy owady czołgały się po nim.

Julie powiedziała National Geographic: „Fajnie było być połączonym z tymi cudownymi stworzeniami. Na pewno jest szum. Musisz być naprawdę nieruchomy w swoim ciele – w tej chwili – i nie jest to dla mnie łatwe”.

„Włożysz kilka rzeczy do nosa i uszu, żeby nie miały takiej samej liczby otworów do wspinaczki”.

Przed zrobieniem zdjęć Jolie została wymazana feromonami, aby uspokoić pszczoły.

„Nie mogliśmy brać prysznica przez trzy dni wcześniej. Ponieważ powiedzieli mi, że jeśli masz te wszystkie zapachy, szampony, perfumy i inne rzeczy, pszczoła nie wie, kim jesteś” – powiedziała.

Ładowanie

Winters powiedziała, że ​​podczas robienia zdjęć wszyscy byli w kombinezonach ochronnych, ale Julie wyszła bez użądlenia – nawet po tym, jak pszczoła zdołała wpaść pod jej sukienkę.

„Grupa musiała być cicha i nieco ciemna, aby pszczoły były spokojne… Angelina stała całkowicie nieruchomo, pokryta pszczołami, przez 18 minut bez użądlenia” – powiedział.

20 maja był Światowym Dniem Pszczół, a Jolie powiedziała, że ​​musi publicznie mówić o ochronie pszczół i jej znaczeniu dla globalnego zaopatrzenia w żywność.

Poinformował ją o swojej decyzji, by stanąć po ich stronie.

READ  Fani Sydney Swift obawiają się najgorszego

„Myślę, że częścią pomysłu, który się za tym krył, było to, że ta istota jest czasami postrzegana jako niebezpieczna lub kłująca. Jak więc sobie z tym poradzić?” Powiedziała.

„Intencją jest, abyśmy dzielili tę planetę. Jesteśmy pod wpływem siebie nawzajem. Tak powinniśmy się czuć i to naprawdę się wydarzyło. Czułem się bardzo dumny i bardzo szczęśliwy, że to przeżyłem”.