Przecław News

Informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej w Wiadomościach Przecławia.

Młodzież rzuciła etykietkę w zabawnym thrillerze Drunk Bus College

Filmy o facetach robiących szalone rzeczy na studiach mają długą historię od Domek dla zwierząt do Zemsta chorobliwych do Stara szkoła do Sąsiad. Jak świadczy ta lista czterech, bractwa (a czasem stowarzyszenia kobiet) są często przedmiotem takich filmów, które mogą być zabawne, ale mogą w końcu czuć się zbędne. Nowy film Pijany autobus Idąc w innym kierunku, bardzo na swoją korzyść.

Każdej nocy Michael (Charlie Tahan) jeździ autobusem wiozącym pijane dzieci z college’u po fikcyjnym kampusie Kent Institute of Technology w Ohio. Jakby praca nie była wystarczająco rozczarowująca, wciąż ma obsesję na punkcie Amy (Sarah Mizanot), swojej byłej dziewczyny, która zerwała z nim dziewięć miesięcy temu, kiedy przeprowadziła się do Nowego Jorku.

Szał w autobusie jest zwykle cichy – śpiewanie, krzyki i sporadyczne wymioty – ale kiedy Michael kończy z podbitym okiem z szarpnięciem wojownika, szkoła zatrudnia Pineapple (Pineapple Tangaroa) jako ochroniarza. Samoan pojawia się w tej roli, ponieważ jest ogromny, bezwłosy i ma twarz pełną tatuaży i dziur, ale to jego spojrzenie na życie ma większy wpływ na Michaela niż jakakolwiek fizyczna ochrona, którą zapewnia.

W reżyserii Mieszkańcy Houston John Carlucci, Brandon Lagagni i jego książka, Chris Molinaro, film nie ma wielkiej misji ani przesłania. W rzeczywistości dzieje się bardzo mało fabuły, ale to, czego brakuje w historii, rekompensuje w dużym stopniu bohaterami. Autobus ma swoich stałych pracowników, w tym przyjaciół Michaela Cat (Kara Hayward) i Justina (Tonatiuh) i FU Boba (Martin Pfeiffercorn), elektrycznego wózka inwalidzkiego, z którym Michael eskortuje każdej nocy, tylko po to, by podziękować mu więcej kolorowa wersja FU ”.

Każdy, kogo spotyka Michael, wraz z odnowioną korespondencją tekstową z Amy, odgrywa rolę w ponownej ocenie celu jego życia. Ponownie, nie ma nic głębokiego w zmianach, o których myśli, ale sposób, w jaki są prezentowane, sprawia, że ​​czują się głębiej niż w rzeczywistości. Twórcy filmu wykonują również świetną robotę, czyniąc film zabawnym bez przechodzenia przez ogólną głupotę, co jest cienką linią, którą dobrze przekraczają przez cały czas.

READ  Alex Marks: Australijka wywołuje oburzenie po otwarciu restauracji sushi w Nowym Jorku

Rzadko widujemy Michaela nigdzie poza autobusem lub w jego mieszkaniu, ale film nigdy nie wydaje się klaustrofobiczny. Pineapple rozszerza film na wiele sposobów, nawet jeśli historia zachowuje znajomość. Więź, którą tworzą podczas nocnych rejsów, jest przyjemnością do oglądania, nawet podczas spaceru po niewygodnych ścieżkach.

Casting jest kluczem do takiego małego filmu, a oni spełnili swoje zadanie w każdej ważnej roli. Miller był już pod wrażeniem drugoplanowej roli w Netflix OzarkAle pokazuje tutaj potencjał prawdziwego pioniera. Wygląda na to, że Tangaroa został zatrudniony za swój upiorny wygląd, ale jest dobrym aktorem, który bardzo dobrze gra tę konkretną rolę. Hayward, która była w filmach takich jak Królestwo wschodu słońcaI Isle of Dogs, I my, Wnosi wiele akcentów do jej stosunkowo niewielkiej roli, podczas gdy Tonatiuh, Mezzanotte i Pfefferkorn maksymalnie wykorzystują swój czas na ekranie.

Pijany autobus Nie odkrywaj na nowo koła, ale jego koncepcja to powiew świeżości dla gatunku, który czasami może wydawać się nieco przestarzały. Jest to rodzaj filmu, który może być platformą startową dla wszystkich zaangażowanych; Nie mogę się doczekać, aby zobaczyć, co każdy z nich zrobi dalej.

Pijany autobus Zadebiutuje w trybie wideo na żądanie 21 maja.