Przecław News

Informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej w Wiadomościach Przecławia.

Anthony Joshua pokona Tysona Fury, jak mówi David Haye

Ponieważ świat boksu najwyraźniej podzielił się na temat tego, kto wyjdzie na szczyt w możliwej konfrontacji między Anthonym Joshuą a Tysonem Fury, były mistrz świata Dave Hay dokonał wyboru.

David Hay uważa, że ​​Anthony Joshua zwycięży, gdy mężczyzna z Watford w końcu skonfrontuje się z Tysonem Fury. Rozmowy między małżonkami na temat mega letniej rozgrywki wciąż trwają, a szczegóły dotyczące daty i miejsca wciąż nie zostały potwierdzone, ale Haye wspiera Joshuę w wykonaniu zadania po zakończeniu walki.

Powiedział Hayowi, zawodnikowi, który dobrze zna dywizję wagi ciężkiej od czasu, gdy był tam mistrzem WBA Sky SportsJoshua wygra bitwę.

„Utrata go na rzecz Andy’ego Ruiza Jr dała mu cenną lekcję na temat samozadowolenia i wiary w swój szum.

„Myślę, że Fury leci wysoko po wygranej w Las Vegas [over Deontay Wilder] Uważa się, że jest nie do pobicia. I nie bez powodu – gdybym był nim, też bym tak pomyślał. Joshua zasmakował porażki i będzie miał inny sposób myślenia ”.

Ponieważ wydaje się, że w grę wchodzą wszystkie cztery tytuły światowe, jeśli można ustalić datę na czerwiec lub lipiec, zwycięzca tej niecierpliwie wyczekiwanej bitwy zostanie uznany za najlepszego mistrza wagi ciężkiej na świecie, jednocześnie znacznie wzmacniając swoje dziedzictwo. Haye uważa, że ​​Joshua znacznie poprawił niepowodzenie Ruiza i może wprowadzić więcej zmian, aby walczyć z Furym.

„Jest bardzo utalentowanym sportowcem, jest złotym medalistą olimpijskim, który stoczył wiele bitew o tytuł mistrza świata, jest nowszy w tej grze i wciąż się uczy”. Myślę, że Fury uważa, że ​​to ostatni artykuł. Podczas gdy Joshua tego nie robi – on się uczy. Furia jest celebrowana od dawna.

„To nie są zawody kulturystyczne, ale uwielbiam mentalność i dyscyplinę Joshuy. Na dłuższą metę fizycznej gry, takiej jak boks, poświęcenie i wychowanie Joshuy [will come out on top]. Jest słabszy, ale kocham słabszego ”.

READ  Jak rasa i płeć wpływają na normę sportu