Przecław News

Informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej w Wiadomościach Przecławia.

Punkty Queensland vs NSW Blues, Osman Khawaja Catch, Marnos Labochagen, Cricket News

Marnus Labuschagne boleśnie nie zdołał zostać czwartym krykiecistą, który zdobył dwa stulecia w finale Sheffield Shield.

Policjant z NSW Sean Abbott strzelił do zawodnika Queenslander za 192 punkty w sobotę po południu, a gospodarz zdobył 389 punktów na Alan Border Field, dając prowadzenie w pierwszych rundach 246.

Streamuj finał na żywo Marsh Sheffield Shield 2020/21 z Kayo. Nowy w Kayo? Wypróbuj 14 dni za darmo>

Labuschagne rozegrał 353 piłki na gnieździe, przekraczając 21 limitów w trzydniowych rundach maratonu – co niewiarygodne, żaden inny Queenslander nie osiągnął 50.

„Widzieliśmy kilka bardzo wyjątkowych ról w naszym życiu, ale muszę powiedzieć, bez budowania ich zbytnio, że są bardzo, bardzo dobrymi rolami” – powiedział Darren Perry, były bramkarz w Australii Południowej w Fox Krykiet.

– Mówię to, ponieważ uważam, że talia wiele oferuje melonikom, a wyszedł po jednej z wielkich ról.

Ostatecznie 26-latek stracił cierpliwość po tym, jak 134 wpadł w zmarszczkę, błyskając szeroką wersją i przekazując haczyk Fielderowi.

Rozmawiając z Fox Cricket po swoim genialnym hicie, Labuschagne przyznał, że był „bardzo rozczarowany” metodą wydalenia.

„Uzyskanie naprawdę dobrej formy, aby uzyskać przewagę na 250, 300 i zejście w taki sposób, w jaki to zrobiłem, było bardzo frustrujące” – powiedział Labochageny.

„Byłem bardzo chciwy, próbując przekroczyć granice przez kaniony.

„Nie wydaje mi się, żebym cały czas odgrywał wyważone role. Wiele z tego wynika z dojrzałości umysłowej, niekiedy nie będąc zbyt chciwym, biegając w serialu i próbując robić to tak długo, jak możliwy.”

Najwyższy wynik uzyskano w finałach Sheffield Shield

Mike Valletta (Waszyngton) – 262 v. Vic, 1987

Jimmy Maher (Queensland) – 223 przeciwko Vic, 2006

Shane Watson (QLD) – 201 * przeciwko Vic, 2006

Marnaus Labochani (Queensland): 192 przeciwko Nowej Południowej Walii, 2021

READ  „Chłopi” wykorzystali ukraiński chór uchodźców w polskiej prezentacji oscarowej – dźwięk i ekran

Adam Gilchrist (Australia) – 189 * vs SA, 1996

Abbott był głównym niszczycielem piłek w Nowej Południowej Walii, kończąc na numerach 4/71 z nadpłatami 28,3.

Bluesowy pas startowy Nathan Lyon zniszczył trzy bramki, a trio Mitchell Stark, Josh Hazelwood i Trent Copeland poczyniło duże postępy.

W odpowiedzi Daniel Hughes i Matthew Gilks ​​64 razy stawali na podium w Nowej Południowej Walii, po czym kapitan Bulls Osman Khawaja dokonał niesamowitego polowania, aby zerwać partnerstwo.

Hughes próbował poprowadzić młodego człowieka pokoju, Xaviera Bartletta, przez osłony, tylko po to, by gruba zewnętrzna krawędź poleciała w kierunku nurka Khawaja przy rowku.

Czytaj więcej: Ponting chce odpowiedzi po zaniedbaniu IPL

Ten moment dziwnie przypominał jego połów podczas usuwania indyjskiego kapitana Virata Kohli w Adelaide Oval w grudniu 2018 roku.

Następnie Bartlett usunął wschodzące gwiazdy bluesa, Jasona Sangha i Jacka Edwardsa, aby goście wpatrywali się w krater porażki.

Blues 4/121, wciąż 125 punktów do tyłu – Queensland jest pięć bramek do zdobycia pierwszego tytułu Sheffield Shield od trzech lat.