Przecław News

Informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej w Wiadomościach Przecławia.

Anthony Siebold, konferencja prasowa, Robin Garrick, wsad, Charnes Nicol-Klokstad, Manly Sea Eagles vs. Warriors, wideo, bunkier

Anthony Siebold, konferencja prasowa, Robin Garrick, wsad, Charnes Nicol-Klokstad, Manly Sea Eagles vs. Warriors, wideo, bunkier

Anthony Siebold eksplodował na konferencji prasowej po meczu po „śmiesznym” wezwaniu pod koniec meczu Manly’ego z Warriors 29:22.

Na niespełna dziewięć minut przed końcem niecelny był rzut z gry Daly’ego Cherry’ego-Evansa. Piłka odbiła się w kierunku Robina Garricka, który skoczył, aby ją złapać, ale kiedy lądował, Charnes Nicol-Klokstad zebrał nogi i uderzył go w plecy.

Wielu zakładało, że Sea Eagles dostaną rzut karny, dając im szansę na kopnięcie na bramkę i pobicie 22. wyniku.

Oglądaj każdy mecz w każdej rundzie sezonu 2023 NRL Telstra Premiership na żywo w Kayo Sports. Nowy w Kayo? Rozpocznij bezpłatny okres próbny teraz >>>

Ale zamiast tego, sędzia Todd Smith powiedział Cherry-Evans, że ponieważ piłka odbiła się, atakowanie gracza w powietrzu nie jest nielegalne. Uznał również, że Garrick nie wylądował w niebezpiecznej sytuacji, a ponieważ stracił kontrolę nad piłką, był to nokaut.

Garrick grał, ale przeszkodziła mu kontuzja pleców.

Niecałą minutę później Warriors zdobyli zwycięskiego gola.

Siebold powiedział, że jego zespół był „odważny” i „twardy”, zanim wyszedł na konferencji prasowej po meczu, gdy został zapytany o incydent.

Kontrowersyjna kolizja zatopiła Sea Eagles | 01:13

Powiedział, że to absurd, „absolutnie absurd”.

„To kara każdego dnia tygodnia. Reguła mówi, że to nie dlatego, że piłka się odbiła i nie było to kopnięcie, ale jak często podciągamy piłkę w celu prostego rozbicia lub dajemy karę komuś, kto ześlizguje się z ich pierś do szczęki?”

Adel Duncum, bądźmy poważni.

„Idziemy więc dwa punkty do przodu, oni odzyskują piłkę, a Robben nie może biec – popełniliśmy poważny błąd w obronie – ale prawy obrońca nie może biec i mówimy, że to nie jest niebezpieczny wślizg. Myślę, że to śmieszne. ..i dwa tygodnie z rzędu.”

READ  Najważniejsze wydarzenia - NBC Chicago

Seibold odniósł się do nieudanego nokautu w ich przegranej z Panthers w zeszłym tygodniu – i teraz oczekuje telefonu od NRL wyjaśniającego decyzję.

„Jutro dostanę telefon od (oficera trenera) Dave’a Fairleya lub kogoś z National Football League i albo przeproszą, albo (powiedzą) „To była właściwa decyzja” lub „To nie był niebezpieczny atak” .'”

„To był poważny atak – był kontuzjowany. Nie mógł dokończyć gry, a nasz sezon jest zagrożony, więc ja się tym zajmę”.

Więcej wiadomości z NRL

„Nic pomiędzy”: wezwanie Great’s NRL pośród oszałamiającego oświadczenia supergwiazdy

„Nie sądziłem, że ma tyle talentu”: Latrell został „przeoczony”, gdy ścigał Rycerzy

Czy ćwiczyłeś?: Zwroty Payton pojawiają się w pytaniu w czasopiśmie

„Put Down the Sword”: Matty ujawnia dwie „krytyczne” rzeczy, które Tygrysy muszą dać Benjiemu

„Ale nasz dyrektor generalny zajmie się telefonem od (dyrektora piłkarskiego NRL) Grahama Annesleya, a Graham wychodzi w poniedziałek i ma zamiar go wyprzedzić, ale to zdecydowana kara.

„Mieliśmy bezpłodne decyzje dwa tygodnie z rzędu. Dwa tygodnie z rzędu przeciwko czterem najlepszym drużynom i musisz odbijać piłkę, potrzebujesz wezwania, aby iść swoją drogą. „

„Nie mógłbym być bardziej dumny z chłopaków. Walczyli ciężko, ale w końcu po prostu nie byliśmy wystarczająco dobrzy. Rozwój dla nas polega na radzeniu sobie z niektórymi z tych decyzji, ale powinno być dwóch z przodu i sześciu do końca .

Kontrowersyjna kolizja zatopiła Sea Eagles | 01:13

„Mam tego dość, bo gryzę się w język. Nie jestem trenerem, który schodzi z boiska i ma ton, ale mam tego dość.

„Martwi mnie to, ponieważ nie rozumiem już zasad. Karujemy za najmniejsze poślizgnięcie się z klatki piersiowej na brodę lub najmniejszy ciężar na czyjejś szyi. To śmieszne”.

„Nie mogę się doczekać, aby porozmawiać z Dave’em Fairleyem, Grahamem Annesleyem lub kimkolwiek, kto zadzwoni do mnie jutro – nie mogę się doczekać”.

READ  New-Look Tennis Vols jest ustawiony na sezon 2023-24

Kapitan Manly’s Daly, Cherry Evans, została również zapytana o incydent. „Nie chodzi tu o regułę – chodzi o niebezpieczną sytuację”, powiedział, po czym dodał: „Jeśli to nie jest niebezpieczna sytuacja, to nie wiem, co nią jest”.

Siebold ujawnił, że po wypadku Garrick jest „obrażony kontuzją”.

– Jest tam, żeby zwrócić uwagę lekarza – powiedział.

„Podchodzimy do tego w każdy inny sposób, mówimy o bezpieczeństwie, ale wtedy tego chcesz… mówimy o bezpiecznej grze, kiedy tego chcesz, a potem to dostajemy”.