Przecław News

Informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej w Wiadomościach Przecławia.

Awaria aplikacji ServiceNSW, wpływ na zameldowanie COVID i kupony na posiłki i dowiedz się

NSW Health przeprosiło po udaremnieniu niedzielnych planów nocnych dla milionów ludzi w Nowej Południowej Walii z powodu usterki technicznej, która doprowadziła do zamknięcia aplikacji rządowej używanej do sprawdzania miejsc pod kątem bezpieczeństwa COVID.

NSW Health potwierdziło, że aplikacja wróciła do działania około godziny 21:00, ale rozumie się, że awaria, która wpłynęła na aplikację MyServiceNSW, była spowodowana problemem technicznym, który rozpoczął się wcześniej w niedzielne popołudnie i jest badany.

„Możemy potwierdzić zwrot wniosku” – głosi oświadczenie.

„Przepraszamy za wszelkie niedogodności i nadal monitorujemy aplikację, aby zapewnić jej stabilność”.

Mieszkańców Nowej Południowej Walii, którzy uczęszczają do barów, restauracji i innych miejsc w niedzielę wieczorem, poproszono o odprawę cyfrową za pośrednictwem formularza internetowego ServiceNSW.

„Ważne jest, aby dane kontaktowe klientów były gromadzone cyfrowo” – powiedział departament.

„Zachęcamy klientów i firmy do korzystania z internetowego formularza odprawy usługi NSW w przypadku wszystkich odpraw. Formularz internetowy nie został dotknięty przerwą”.

Poszkodowani mieszkańcy zalewali media społecznościowe, aby wyrazić swoją złość z powodu usterki technicznej, która również uniemożliwiła im zrekompensowanie rządowi NSW. Kupony na jedzenie o wartości 100 USD i odkrycie.

Oprócz usług związanych z COVID aplikacja służy do zarządzania cyfrowymi prawami jazdy i rejestracjami pojazdów.

Rząd Nowej Południowej Walii wprowadził bony gastronomiczne i odkrywcze, aby zachęcić mieszkańców do odwiedzania obiektów gościnnych, rozrywkowych i kulturalnych w całym stanie.

W ramach tego programu mieszkańcy NSW w wieku 18 lat lub starsi mogą ubiegać się o cztery vouchery o wartości 25 USD na łączną kwotę 100 USD w aplikacji MyServiceNSW.

Istnieją kupony o wartości 25 USD do wykorzystania w restauracjach, kawiarniach, pubach, winiarniach, barach lub klubach i można je zrealizować od poniedziałku do czwartku oraz dwa kupony na doświadczenie o wartości 25 USD do wykorzystania w rozrywce i rekreacji, w tym w instytucjach kulturalnych, muzyce na żywo i obiektach artystycznych w każdy dzień tygodnia.

READ  Strajk pociągu w Sydney, aby zakłócić pasażerów podczas trwającego strajku przemysłowego