Przecław News

Informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej w Wiadomościach Przecławia.

Ayushman Khurrana nazywa swoją okładkę GQ „Sex Liquid” i ma mieszane reakcje

Jeden z użytkowników udostępnił post Ayushmanna i napisał: „AYUSHMANN KHURANA MYŚLI, ŻE JEŚLI DODAM KOCHLĘ I EMALIĘ DO PAZNOKCI, TEN CZŁOWIEK POWINIEN PRZESTAĆ”.

W porozumieniu z użytkownikiem, inny napisał: „Nie lubię… odważyć się na to podczas kręcenia transfobicznego filmu… po przyjęciu wszystkich komplementów od Odważny i Przejmowania Ścieżek za przyjęcie roli geja…” najwyraźniej odnosząc się do do nadchodzącego filmu Ayushman Chandirgarh Kare Aashiqui W którym Vani Kapoor gra rolę osoby przejściowej.

Inny powiedział: „Powinniśmy byli go powstrzymać podczas kadencji Shubh Mangal Zyada Saavdhan, cała ta zachęta do tego doprowadziła”.

Z drugiej strony, jeden z użytkowników Twittera skomentował, że „nie czuje niepotrzebnej nienawiści do Ajuszmana”, dodając: „Tak, rozumiemy, że kobiecość nie jest płynna pod względem płci, ale przynajmniej coś robi? Zastanawiam się, ale kultowi KHAN będą bardzo drżeć myśl o powiedzeniu czegoś?

Jeden z użytkowników Twittera argumentował: „Większości z nich się to nie spodoba, ale – chociaż wiem, że post Ayushmanna (lub jakakolwiek pisownia) jest chwytem marketingowym, powody, które wszyscy podajecie, nie są w porządku”.

Argumentowali: „Lakier do paznokci i kredka do oczu nie wpływają na płynność płciową”, nie możesz się zdecydować. Chodzi również o egzekwowanie poprawności na marginalizowanych tożsamościach. Jeśli ktoś jest osłem, możesz nazwać go osłem z powodu, dla którego jesteś osłem, bez twierdzenia „Ale jesteś tym! Nie możesz być!” Ponieważ nie zaszkodziłoby to Ajuszmanowi, zraniłoby to inne osoby trans .

Myślę też, że moim dużym problemem w tym poście jest wyrażenie „płyny płciowe”. To prosty facet, chyba że w nocy coś się zmieni. Może nosić co tylko chce. Lakier do paznokci, kajal to fu —– tutu, ale nazywanie go „płynem płci” sprawia, że ​​jest to trend w modzie” – stwierdził jeden z użytkowników.

READ  Nigdy nie zgadniesz, jak teraz wygląda snowboardzistka Tonya Harding

Niektórzy porównują reakcję na post Ayushmana Khurrany do przyjęcia jego ubrań przez Harry’ego Stylesa. W odpowiedzi użytkownik napisał również: „Ponieważ nie ma nic konkretnego, co sugerowałoby płynność płciową, nie wierzę, że heteroseksualny mężczyzna powinien mieć miejsce w Internecie, aby to napisać. Według Harry’ego Hate Styles ani razu nie napisał, że on jest płynna płciowo lub próbuje być”.