Przecław News

Informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej w Wiadomościach Przecławia.

Prawdziwi i wirtualni fani biorą udział w premierze Wiedźmina w Londynie

Obsada „Wiedźmina” Netflixa trafiła w środę na czerwony dywan na londyńskim Leicester Square na premierę drugiego sezonu epickiego serialu fantasy, w którym fani uczestniczyli osobiście i wirtualnie. Oparty na serii powieści polskiego pisarza Andrzeja Sapkowskiego, długo oczekiwany drugi sezon śledzi Geralta z Rivii, granego przez brytyjskiego aktora Henry’ego Cavill, który poluje na potwory w fikcyjnym świecie znanym jako kontynent.

Anya Chalotra, która gra czarownicę Yennefer, powiedziała, że ​​widok wszystkich fanów na wydarzeniu sprawił, że serial odniósł dla niej prawdziwy sukces. Więcej fanów serialu obejrzało premierę online dzięki transmisji wideo na dużym ekranie. Pierwszy sezon obejrzało ponad 76 milionów osób w pierwszym miesiącu od premiery, zgodnie z zarobkami Netflix z 2019 roku.

Kilku nowych członków obsady dołączyło do serialu w drugim sezonie. Cavill powiedział, że jego ulubioną częścią filmowania w drugim sezonie była praca z duńską aktorką Kim Bodenyą, która gra Vismira, jednego z najstarszych i najbardziej doświadczonych łowców potworów znanych jako czarownice.

„Kim i ja wspomnieliśmy o czymś, czego nie było na stronie, a chodziło o wzbudzanie emocjonalnych uczuć w tych postaciach, a nie o jakiś rodzaj bezwzględnego zabójcy potworów” – powiedział Cavill Reuterowi. Netflix ogłosił we wrześniu, że serial powróci w trzecim sezonie, a główna producentka Lauren Schmidt Hissrich powiedziała, że ​​pisanie jest prawie ukończone.

„Jesteśmy bardzo podekscytowani dalszym opowiadaniem tych historii. Andrei Sapkowsky napisał tak wspaniałe książki, po prostu chcemy je wszystkie zobaczyć i chcemy mieć możliwość przekazania ich fanom” – powiedziała. Dla Cavilla, o którym mówi się, że był długoletnim fanem adaptacji gry wideo, zanim została obsadzona, najważniejszą rzeczą jest wierność książkom.

„Zobaczymy, jak sprawdzą się scenariusze, a potem będę pracować ze wszystkimi w nadziei, że na wystawę wprowadzę książkę Geralta i jak najwięcej książek” – powiedział. Drugi sezon „Wiedźmina” rozpocznie się 17 grudnia na globalnej platformie Netflix.

READ  Eurowizja 2021 w The Crooked Mirror. Internauci nie zawiedli się [MEMY]

(Ta historia nie została edytowana przez pracowników Devdiscourse i jest automatycznie generowana z udostępnionego kanału.)