Przecław News

Informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej w Wiadomościach Przecławia.

Ball Art Sydney 2022, Sydney

W partnerstwie z


Kup bilety

Polska leży około 15 500 km od Sydney. To 24-godzinny lot i 10-godzinna różnica czasu. Mimo to jest to niezwykle rozległy kraj – prawie jedna trzecia Polaków mieszka poza Polską. Aby pokazać dumną historię kraju, w 1975 roku tak było Pol Art Festival Rozpoczęty w Sydney, celebruje wszystkie elementy polskiej kultury, w tym sztukę, taniec, teatr, literaturę i muzykę. Odbywa się co trzy lata i za każdym razem odbywa się w innym mieście, a teraz, 19 lat później, powraca do swoich korzeni w Sydney.

Od wtorku, 27 grudnia do piątku, 6 stycznia, PolArt obejmie 60 wydarzeń z ponad 700 członkami obsady i artystami świętującymi wszystko, co jest Polską. Szczyt ogólnopolskiego festiwalu Wycieczka po Wielkopolsce, główne wydarzenie odbędzie się w Międzynarodowej Izbie Handlowej w Darling Harbor we wtorek, 3 stycznia, od 19:30 do 22:15. Ten ogromny spektakl taneczny inspirowany jest życiem na wsi w przeszłości. Będzie więcej występów tanecznych Hala Chatswood I Nadrzeczna Parramatta.

Dla muzyków trzy koncerty w całym CBD eksplorują polski barok, międzynarodową muzykę klasyczną i polski pop Ratusz i Teatr Toma Manna. A żeby posmakować polskiego życia nocnego, przez cały festiwal odbędzie się seria imprez – jego główną gwiazdą Sylwestrowa Sylwestrowa Iskrząca Impreza Która uważa się za największą polską partię w historii Australii.

PolArt Sydney trwa od wtorku 27 grudnia 2022 r. do piątku 6 stycznia 2023 r. i obejmuje ponad 60 wydarzeń w całym Sydney. Aby uzyskać więcej informacji na temat programu i kupić bilety, przejdź do Strona.

READ  Polska przyjmuje uciekających Ukraińców, ponieważ Europa stoi w obliczu największego kryzysu uchodźczego od 1945 r.