Przecław News

Informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej w Wiadomościach Przecławia.

The Black Eyed Peas okazują solidarność ze społecznością LGBTQ+ na sylwestrowym koncercie w Polsce, który Mel C ściągnęła z Days Ago

the czarnooki groszek Swoją solidarność ze społecznością LGBTQ+ pokazali podczas występu na imprezie sylwestrowej TVP w Polsce, w tym samym programie Mel C wycofała się z zeszłego tygodnia.

Kiedy czteroosobowa grupa pojawiła się na scenie, wszyscy mieli na sobie tęczowe opaski. Apl.de.ap, J. Rey Soul, Tabu i will.ja.am Swoje wsparcie dla społeczności pokazali podczas audycji w Telewizji Polskiej.

Więcej terminu

Czasownik z „Gdzie jest miłość?” Śpiewacy wywołali poruszenie wśród polskich działaczy antygejowskich, takich jak Marcin Warchol, członek partii Prawo i Sprawiedliwość (PiS). Partia polityczna podjęła kroki w celu dalszej marginalizacji społeczności LGBTQ+, proponując ustawy przeciwko tej grupie.

Promocja TVP2 LGBT. Wstyd! To nie sylwester marzeń, tylko sylwester perwersji” – napisała na Twitterze Warszawa.

Will.i.am zacytował tweeta, na który odpowiedział: „Gdzie jest miłość? Jedność, tolerancja, zrozumienie, jedność, szacunek, różnorodność, włączenie… ta miłość… ludzie to ludzie i my wszyscy powinni praktykować szanowanie i kochanie wszelkiego rodzaju ludzi na ziemi i uczyć się od nich… Kocham cię, twój kraj…

Warsall odpowiedział Will.i.amowi, pytając, dlaczego nie zbojkotował mundialu w Katarze „z powodu traktowania przez ten kraj kobiet, imigrantów i społeczności LGBTQ +”, twierdząc, że „sprzedał zasady dla zysku”.

Artysta odpowiedział, wyjaśniając, że „jedzie w te miejsca, aby szerzyć miłość” i nie uważa, że ​​bojkot jest odpowiedzią „kiedy można udać się prosto do źródła, które potrzebuje inspiracji i tak bardzo starać się je zainspirować i szerzyć miłość. .. to się nazywa #miłość”.

Gwiazda Spice Girls Mel C Miała również wystąpić w sylwestrowej audycji TVP, ale wycofała się z imprezy na kilka dni przed pojawieniem się.

„W świetle pewnych kwestii, na które zwrócono mi uwagę, które nie są zgodne ze społecznościami, które wspieram, obawiam się, że nie będę już mogła wystąpić w Polsce w sylwestra zgodnie z planem” – napisała w oświadczeniu.

READ  Świąteczny adres królowej ma być szczególnie osobisty

Chociaż Mel C nie określiła, z jakimi problemami wiązałaby się dla niej rezygnacja z występu, wszyscy zakładali, że mówi o społeczności LGBTQ+, ponieważ była tak wielkim zwolennikiem przez całą swoją karierę.

Najlepszy termin

podpisany dla Biuletyn o terminie. Aby uzyskać najnowsze wiadomości, śledź nas dalej FacebookI ŚwiergotI Instagram.

Kliknij tutaj, aby przeczytać cały artykuł.