Przecław News

Informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej w Wiadomościach Przecławia.

Barcelona ma w swoim składzie sześciu wyrzutków

Według doniesień Barcelona uważa sześciu graczy ze swojego pierwszego składu, w tym Roberta Lewandowskiego i Ansu Fatiego, za „nietykalnych”.

Barcelona Sześciu graczy pierwszego zespołu zostało podobno uznanych za „nietykalnych”, co oznacza, że ​​w żadnych okolicznościach nie byliby skłonni rozmawiać o swoim odejściu.

Katalończycy wciąż borykają się z problemami finansowymi, co prawdopodobnie doprowadzi do ich nieaktywności podczas styczniowego okienka transferowego.

prezydent Barcelony Joan Laporta Niedawno powiedział, że jego klub nie spodziewa się, że w połowie sezonu 2022-23 dołączy do niego więcej zawodników.

„Wykonaliśmy pracę latem i w tej chwili nic nie wskazuje na potrzebę operacji. Mamy pomocnika z Bossi (Sergio Busquetsa) jako mistrz ceremonii, Pedrii Javifrankie [de Jong]i [Franck] Casey’a – powiedział Laporta BarcaTV.

„Na froncie mamy takich facetów jak Ansu Fati W którym tak bardzo liczymy. tam [Robert] Lewandowski Ferran [Torres]Ravenha [Ousmane] Dembele… W obronie mamy to [Ronald] Araujo w środkowej obronie z Erikiem [Garcia] Kto wie, jak wydostać piłkę tak dobrze, jak wielcy gracze.

© Reutera

W Target, oprócz [Marc-Andre] Ter Stegen, mamy [Inaki] Bina f [Arnau] tenis ziemny. zapomniałem [Alejandro] Baldiego (śmiech). Kiedy mówisz o zawodniku, musisz myśleć o tym, aby nie wykluczać żadnego gracza. Jordiego Alby Miał też bardzo dobry Puchar Świata”.

Oczekuje się, że klub będzie aktywny latem przyszłego roku, ale jest prawdopodobne, że zorganizuje co najmniej jedną dużą sprzedaż, aby zebrać fundusze potrzebne do wzmocnienia składu.

Dla mnie SportyW Barcelonie jest sześciu graczy, którzy są postrzegani jako „nietykalni”, a klub nie chce słuchać ofert za żadnego z nich.

Raport twierdzi, że Robert Lewandowski Na liście reprezentant Polski strzelił 18 bramek i zanotował cztery asysty w 19 występach od czasu przybycia na Camp Nou z Bayernu Monachium.

READ  Raport meczu, SuperCoach, aktualizacje, karta wyników, komentarz

Tymczasem nadchodzi inne lato Jules Conde Jest także w grupie, a Francuz udowodnił, że jest ważnym graczem od czasu przeprowadzki z Sevilli.

Robert Lewandowski świętuje zdobycie bramki dla Barcelony 12 października 2022 roku© Reutera

Javi i Pedri są również postrzegani jako „wyrzutki”, a młody duet pomocników odgrywa kluczową rolę dla klubu teraz iw przyszłości.

Tymczasem Ansu Fati i Ronalda Araujo na liście, a zarząd Barcelony postrzega tę parę jako dużą część planów klubu na przyszłość.

Fati wciąż pracuje nad swoimi problemami z kontuzjami, a 20-latek nie pokazał takiej formy, jaką prezentował, zanim musiał spędzić dłuższy okres na uboczu.

Reprezentant Hiszpanii strzelił trzy gole i zanotował trzy asysty w 20 meczach w tym sezonie, ale wystąpił tylko w trzech meczach La Liga w sezonie 2022-23.

ID: 502616: 1false2false3false: QQ:: from db desktop: LenBod: collect5664: