Przecław News

Informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej w Wiadomościach Przecławia.

David Warner broni sekretarza MCG pod ostrzałem po „niesprawiedliwej” krytyce furtki przed testem Boxing Day vs RPA

Davida Warnera Sekretarz MCG Matt Page stanął w obronie przed Test w drugi dzień świątsugerując, że krytykowanie tych, którzy liczą bramki, było niesprawiedliwe.

Wszystkie oczy skierowane są na to, jaki rodzaj boiska służy strona do drugiego testu między Australią a Republiką Południowej Afryki, po kontrowersyjnym zielonym szczycie testu otwierającego w Brisbane, który zakończył się za dwa dni.

Pomimo ogromnej presji, Warner ujawnił miłe słowa, które skierował do Page przed testem w drugi dzień świąt.

Czytaj więcej: Warner ujawnia dane dotyczące zdrowia psychicznego z sagi CA

Czytaj więcej: Świat AFL opłakuje śmierć kultowego Sydney Swans

Czytaj więcej: Wade otrzymał zakaz BBL po naruszeniu Kodeksu postępowania

„Musisz także poklepać po plecach opiekunów, dać mu trochę pewności siebie, aby dalej tam wychodzić i ustawiać bramki, które mogą ustawić” – powiedział.

„Jako pałkarz lubię uderzać w cement, ale nie możemy, więc musisz znaleźć sposoby i mam wrażenie, że czasami jest trochę krytyki, która nie powinna iść po ich myśli. Więc po prostu klepnę go po Wróć i powiedz mu, że świetnie sobie radzi.

Weteran otwierający, który będzie grał w swoim setnym teście, powiedział, że boisko wyglądało jak „tradycyjna bramka MCG” poza testem drugiego dnia świąt.

To doniosła okazja dla Warnera, który ujawnił, że nigdy nie wyobrażał sobie, że otworzy walkę o Australię w dłuższym formacie gry.

Powiedział: „Otworzyłem bicie”.

„Zawsze myślałem, że może miałem takie marzenie, by pewnego dnia zostać australijskim melonikiem średniego zasięgu, szczególnie w krykieta, a nie w meczach krykieta. Ale przyjazd tutaj i rozegranie setnego testu, gdy zaczynałem swoją karierę w T20, jest niesamowity.

„Wciąż ściskam się dzisiaj i podekscytowany jak zawsze, że mogę tu wrócić i zagrać w kolejny test w Boxing Day. Wciąż surrealistyczny moment”.

Na Warner wywiera się ogromną presję, aby po krótkim roku kalendarzowym na arenie testowej zwrócić duży wynik, ale poziom oczekiwań nie jest onieśmielony.

„Dorastanie przez komisję mieszkaniową naprawdę nauczyło mnie, jak ciężko walczyć i o ten cel, który chcesz osiągnąć” – powiedział.

„Żyję marzeniem każdego chłopca z komisji mieszkaniowej. Chciałem grać w krykieta dla Australii, robię to teraz.

„Tak, opieram się plecami o ścianę, ale w moim DNA jest kontynuowanie rywalizacji i bycie tutaj z uśmiechem na twarzy i stawienie czoła wszelkim przeciwnościom, z którymi się zmierzę.

„Jestem tutaj dzisiaj, aby zagrać swój setny mecz testowy i nie mógłbym być bardziej dumny ze mnie i mojej rodziny, że tu jestem, i moich dobrych przyjaciół”.

Australia złoży hołd Shane’owi Warne’owi, a pierwszy test zostanie rozegrany w ukochanym MCG ikony spin od jego przedwczesnej śmierci na początku tego roku, a Warner powiedział, że dążenie Australii do wygrania testu było „ogromne”, aby uhonorować Warne’a.

„Z naszego punktu widzenia to była wielka sprawa, kiedy Phil (Hughes) zmarł” – powiedział.

„Oczywiście ikona gry, Shane Warne, z którym nigdy nie miałem okazji grać, ale to, co zrobił dla krykieta, australijskiego krykieta i ludzi na całym świecie, było absolutnie niesamowite.

„Dorastając, uwielbiałem oglądać Warniego. Był takim łupem, wyciągał ze wszystkich to, co najlepsze, a kiedy był na boisku, jego konkurencyjny charakter był zawsze wspaniały.

„Będzie to świetna okazja dla nas jako zespołu, ale w szczególności dla wszystkich w krykieta w Australii i Melbourne.

„Kiedy tu wyjdziesz, zdaj sobie z tego sprawę i załóż swoje miękkie kapelusze i trochę białego cynku, będzie to bardzo mile widziane”.

Australia ma szansę przypieczętować zwycięstwo w serii z Republiką Południowej Afryki w Boxing Day, a trzeci test zostanie rozegrany na SCG w pierwszym tygodniu stycznia.

Aby otrzymywać codzienną dawkę najświeższych wiadomości i ekskluzywnych treści z Wide World of Sports, zapisz się do naszego newslettera za pośrednictwem Kliknij tutaj!

READ  Lekkoatletyka - Namibia wycofała się z olimpijskiego biegu na 400 m