Przecław News

Informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej w Wiadomościach Przecławia.

Bardziej spójne dziwactwa nadchodzą dla R12

Drugi sezon z rzędu COVID-19 zmusił Essendon-Richmond Dreamtime w AFL do odejścia od MCG, ponieważ edycja 2021 zostanie rozegrana w najbliższą sobotę wieczorem na Optus Stadium w Perth.

NFL potwierdziło zmianę w niedzielny wieczór w ramach przeglądu sześciu meczów 12. kolejki meczu. Ponieważ sześć drużyn pożegna się w rundzie 12, miejsca i oficjalne czasy pozostałych pięciu meczów zostaną sformalizowane w poniedziałek.

Wszystkie trzy mecze, pierwotnie zaplanowane w Melbourne, zostaną przeniesione do Rundy 12, a w piątek wieczorem trzecie miejsce w rankingu liderów Melbourne i Brisbane przeniosą się z Alice Springs, najprawdopodobniej na stadion w Sydney.

St Kilda vs Sydney, wstępnie ustawiony na Marvel Stadium w sobotę, przeniesie się do Sydney lub Cairns, gdzie Święci mają już misję w rundzie 13 przeciwko Adelajdzie.

Niedzielny mecz Carlton-West Coast zostanie przeniesiony z MCG, prawdopodobnie do Sydney.

Western Bulldog spędza tydzień w Nowej Południowej Walii, po czym udaje się do Perth w ramach przygotowań do niedzielnego meczu z Fremantle na Optus Stadium.

W tym momencie Adelaide będzie gościć Collingwood, jak udowodniono w Adelaide Oval w sobotę.

Sir Doug Tour Nicholsa Świętujemy naszych bohaterów z pierwszych narodów

Niedawna blokada stanu Wiktoria z powodu pandemii COVID-19 ponownie spowodowała rzeź w meczu AFL, a AFL musiała działać w pośpiechu pod koniec zeszłego tygodnia, aby zmienić niektóre mecze rundy 11.

Podczas gdy wszystkim klubom powiedziano, aby przygotowały się na możliwość zmian w ostatniej chwili, od niedzielnego wieczoru zespoły, które początkowo miały pożegnać się w rundzie 12, planowały to. W związku z tym Gold Coast, North Melbourne, Port Adelaide, Hawthorne, Geelong i GWS zagrają w rundzie 13.

W 2020 roku w Darwinie odbył się mecz Dream Time.

READ  Zakaz lotów: Indie najprawdopodobniej nie zabraknie w Polsce na Igrzyskach Olimpijskich w kwalifikacjach sztafet