Przecław News

Informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej w Wiadomościach Przecławia.

Bindi Irwin powraca w mediach społecznościowych po przerwie w zakresie zdrowia psychicznego

Bindi Irwin Po prawie miesiącu ciszy przerwała swoją przerwę na Instagramie.

W czwartek 22-latka udostępniła kilka nowych zdjęć swojej trzymiesięcznej córki Grace Warrior i męża Chandlera Powella.

Komentowała serię zdjęć na Instagramie: „Nasz piękny anioł zaczął się cały czas śmiać i absolutnie uwielbia spacerować na łonie natury, szukając z nami dzikiej przyrody”. “Czy możesz uwierzyć, że niedługo skończy cztery miesiące?! Niekończąca się miłość i wdzięczność w moim sercu.”

W zeszłym miesiącu Irwin Zapowiedziała, że ​​zrobi sobie przerwę w mediach społecznościowych, aby skupić się na swoim zdrowiu psychicznym i rodzinie.

Czytaj więcej: Co się stało między Bobem i Terrym Irwinem?

Bindi Irwin podzieliła się zdjęciami z Chandlerem Powellem i ich młodą córką i przerwała jej milczenie na Instagramie. (Instagram)

„Hej, po prostu dziękuję za wsparcie. Robię sobie przerwę od mediów społecznościowych i większość mojej pracy w oczach opinii publicznej przez miesiąc, aby być z moją piękną córką i cudowną rodziną” – napisała dalej platforma mediów społecznościowych. “Jestem bardzo wdzięczna, że ​​mogę podzielić się z wami naszym życiem i pracą na rzecz ochrony przyrody, ale potrzebuję trochę czasu, aby skupić się na szczęściu, które jest moją rodziną (ludzką i zwierzęcą). Możesz śledzić nasze przygody, śledząc moją rodzinę i Zoo w Australii w mediach społecznościowych. “

„Niedawno skontaktowałem się z wieloma osobami, aby podzielić się własnymi historiami ciężkiej pracy, aby chronić swoje zdrowie psychiczne” – kontynuował post. “Dziękuję za podzielenie się i mówienie prawdy. Moim przyjaciołom, którzy na co dzień borykają się z depresją, lękiem i innymi bitwami – widzę was. Te kwestie są bardzo realne i zasługują na omówienie i poruszenie.

“Otaczaj się w świetle ludzi, którzy naprawdę troszczą się o Ciebie i będą Cię wspierać w dobrych i trudnych czasach. Pamiętaj, że są dostępne telefony zaufania. Zdrowie psychiczne zasługuje na zrozumienie i wsparcie, a nie na wykluczenie lub opiekę. Całkowicie zasługujesz na miłość i życzliwość.”

Post, który został usunięty, pojawił się kilka dni po tym, jak otworzyła się na temat jej napiętych relacji z dziadkiem ze strony ojca. Bob Irwin w komentarzu na temat Serwis społecznościowy Facebook.

Bindi Irwin, Robert Irwin, Terry Irwin, Bob Irwin, Steve Irwin Memorial Day, Australia Zoo, 15 listopada 2007
Bindi zrobiła sobie przerwę w mediach społecznościowych po rozmowie o swoim dziadku. (GT)

Bindi podzieliła się mężczyznami ze swojego życia w Dzień Ojca w Stanach Zjednoczonych, ale nie wspomniała o swoim dziadku.

“A co z twoim dziadkiem? Znasz swoich ojców, tato! Ho [too] Był dobrym facetem i przypuszczam, że dostał tę rubrykę” – napisał jeden z użytkowników.

Czytaj więcej: Bindi Irwin myśli emocjonalnie o związku, jaki mieliby jej córka Grace i ojciec Steve

„Bardzo dziękuję za komentarz” – odpowiedziała Bindi. „Naprawdę chciałbym, aby cała moja rodzina mogła spędzać czas z Grace. Niestety, mój dziadek Bob nigdy nie wykazywał zainteresowania spędzaniem czasu ze mną lub moją rodziną. Nadal publicznie twierdzi, że chce spędzać czas z nami, szczególnie w moim życiu. został przez niego wykorzystany psychicznie”.

“Zwrócił prezenty, które wysłałem po tym, jak je otworzył, zignorował moją korespondencję, a ponieważ byłam małą dziewczynką, ignorował mnie, woląc spędzać czas na robieniu czegokolwiek innego niż przebywaniu ze mną. Nigdy nie powiedział ani jednego miłego słowa do ja osobiście.”

„To łamie mi serce, ale bycie w agresywnym związku nie jest zdrowe. Moja matka wciąż do niego pisze i wysyła mu prezenty świąteczne i świąteczne bez odpowiedzi” – kontynuowała Bindi, dodając, że rodzina była „wsparciem finansowym dla Boba. od.” 1992, kiedy przeszedł na emeryturę z australijskiego zoo i co tydzień wysyłał mu pieniądze”.

Dodała: „Zbudowaliśmy mu dom na pięknej posiadłości i zawsze zrobimy wszystko, co w naszej mocy, aby zapewnić mu bezpieczeństwo. Chcę szczęścia Boba w życiu, ale nie mogę już być ofiarą jego psychicznego znęcania się”. “Mam nadzieję, że wszyscy pamiętają o tym, aby być dla siebie miłym, ale przede wszystkim dbać o swoje zdrowie psychiczne. Miałem ten związek przez całe życie i sprawia mi to ogromny ból. Muszę teraz zająć się moim zdrowiem psychicznym ”.

Bindi Irwin, Robert Irwin, Terry Irwin, Bob Irwin, Steve Irwin Memorial Day, Australia Zoo, 15 listopada 2007
Bindi podzieliła się mężczyznami ze swojego życia w Dzień Ojca w Stanach Zjednoczonych, ale nie wspomniała o swoim dziadku. (WireImage)

Autorka Amanda French, współautorka pamiętnika Boba z 2016 roku, Ostatni łowca krokodyli, później Mów w obronie Boba.

„On jest tylko uroczy” – skomentowała post na Facebooku Bindi. „Nie widział cię, odkąd miałaś 10 lat. Zrobił wszystko, co potrafił i chowa głowę w piasek, bo tak sobie radzi”.

„Kocha twojego ojca, a wy jesteście czymś więcej niż myślicie” – dodał French. „To musi być prywatny wątek, o którym nie pisano na Facebooku. Jestem bardzo rozczarowany, że to przeczytałem. Pisanie takich słów jest takie niedojrzałe”.

W międzyczasie przemówiła wnuczka Boba, Tony Johnston. Podobnie jak po francusku, odpowiedziała na post Bindi, mówiąc, że jej wujek Steve może być „wściekłym czytaniem”ءا [Bindi’s] Skomentuj, jeśli tutaj dzisiaj.”

„Szczerze nie mogę uwierzyć, jak mogła to zrobić [say this] Następnie głosimy: „Bądźmy dla siebie mili” w tej samej sytuacji”, powiedział Johnston, którego matka Mandy jest siostrą Steve’a.

Jeśli Ty lub ktoś, kogo znasz, potrzebuje natychmiastowego wsparcia, skontaktuj się z Lifeline pod numerem 13 11 14 lub via lifeline.org.au. W nagłych wypadkach zadzwoń pod numer 000.