Przecław News

Informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej w Wiadomościach Przecławia.

Matilda Bagher opowiada o byciu częścią „A Beautiful Breakup”, a Ilaiyaraaja komponuje swoją muzykę

Matilda Bagger dzięki swojemu talentowi aktorskiemu wkracza do branży filmowej. Jest także jedną z dobrze znanych influencerek w mediach społecznościowych w Indiach. Wkrótce przygotowuje się do zwabienia fanów filmu swoim brytyjsko-południowoindyjskim filmem A Beautiful Breakup.

W 2013 roku Bager przez pięć miesięcy dużo podróżował po Indiach z Europy. Zakochałam się w kulturze, pięknie i kinie tego kraju. Wtedy polska piękność zdecydowała, że ​​chce zostać aktorką i być częścią hinduskiego przemysłu filmowego.

Matilda Bagger zdawała sobie sprawę, że do bycia aktorką musi przygotować się psychicznie i doskonalić swoje umiejętności. Kiedy Bagger wróciła do Europy, właśnie to zrobiła i spełniła swoje marzenia.

Rozmawiając o swoim filmie A Beautiful Breakup, wyreżyserowanym przez Ajitha Vasana Ugginę, i Ilaiyaraaja skomponowali muzykę. O tym samym Bajer mówi: “Cieszę się, że mogę być częścią tak interesującej historii. To było niezapomniane doświadczenie. Bycie częścią filmu, którego muzykę skomponował Ilaiyaraaja, to spore osiągnięcie. Jestem w siódmym niebie i nie mogę poczekaj, aż ludzie zobaczą magię”.

Chociaż aktorstwo zawsze będzie jej pierwszą miłością, Matilda Bagger jest również popularną osobą wpływową w mediach społecznościowych. Często promuje fitness i zdrowe nawyki żywieniowe na swoim Instagramie, który ma ponad 377 tys. obserwujących. Bajer informuje swoich fanów na bieżąco w mediach społecznościowych, udostępniając swoje zdjęcia, posty fitness i nowe projekty.

Zapytana, w jaki sposób udaje jej się zrównoważyć filmowanie i bycie wpływową w mediach społecznościowych, Matilda Bagger odpowiada: „Lubię to, co robię i to wystarczy, abym był zmotywowany, by znaleźć wystarczająco dużo czasu na wszystko. media pomagają łączyć się z Ludźmi i wszyscy w inny sposób inspirujemy się nawzajem. W końcu chodzi o spełnianie moich marzeń i cieszę się, że udało mi się zrealizować wszystkie moje cele.”

Opublikowano 14 lipca 2021