Przecław News

Informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej w Wiadomościach Przecławia.

Bomby Branta wpychają Polskę do finału bojkotu | Wiadomości, sport, praca

Zdjęcie personelu / Neil Madhavan. Polka Mary Brandt strzeliła swój drugi mecz u siebie w meczu we wtorek po południu z West Branch.

Jefferson – Od wtorkowego meczu otwarcia polskie nietoperze są niezwykle gorące. Ale nikt nie był gorętszy niż nietoperz z drugiej klasy Mary Brant.

Brant zdobył dwa homeruny, w sumie pięć RBI, aby poprowadzić Bulldogs do dominującego 8-1 zwycięstwa nad West Branch w drugim meczu półfinałów Jefferson District.

„Cieszę się, że wszyscy dotarli do bazy” – powiedział Brant. „Chciałem tylko wyświadczyć mojemu zespołowi przysługę i trochę pomóc im, po prostu szukając sukcesu. Zauważyłem, że była trochę z przodu na zewnątrz, ale szukałem tylko jednego pośrodku, trochę wyżej, po prostu zmiażdżyć ją”.

Bulldogs zdobyli trzy serie w pierwszej połowie i trzy w drugiej połowie z połączonych sześciu uderzeń, aby szybko wywalczyć prowadzenie 6-0.

Warriors nie byli w stanie wejść na planszę aż do trzeciej inningu, kiedy strzelili swój solowy przejazd w grze.

„Dobrą rzeczą jest to, że nie zrezygnowaliśmy i (gracze) nie odeszli” – powiedział. Jennifer Woods, szefowa Oddziału Zachodniego, powiedziała: „Na początku popełniliśmy kilka błędów, a oni je wykorzystali”.

Nawet z wczesnym slotem, sześciu seniorów z West Branch upewniło się, że drużyna jest w dobrej formie, mając nadzieję na powrót, ale ostatecznie Polska utrzymała silną kontrolę nad meczem.

„Robią dobrą robotę, próbując sobie nawzajem pomóc” powiedział Woods. „Grasz siedem rund i próbujesz wracać pojedynczo. Mamy jeden, ale (Polska) ma kilka świetnych strzałów. „

Dokładnie 13 rund, ponieważ Bulldogs uderzył w zachodnią gałąź 13-4. Oprócz dwóch bomb Branta dominowała reszta oddziału z Górnej Polski.

Rookie Emily Denny skończyła 3 za 5 z dublem, Connie Cograss była 2 za 4 z RBI, a Abby Farber 3 za 4 z RBI.

READ  Były trener Broncos, Anthony Siebold, opuszcza Premier League, by grać w rugby w Anglii

„Rozmawialiśmy o tym, zanim zaczęliśmy” Trener reprezentacji Polski Jim Sirich powiedział. „Staraliśmy się umieścić jogging na desce i po prostu tańczyć wokół niej. W końcu wyszliśmy i wczoraj zrobiliśmy dobry trening i odżywiliśmy się praktyką. Próbowaliśmy im powiedzieć, aby trzymali ręce z powrotem[ponieważ](jar Warriors Riley Bateman) nie pobiłby cię. Tylko upewnij się, że wykonałeś zamach, aby sprawdzić, a zrobiliśmy to w pierwszych dwóch rundach.

Obrona Polski, stojąca za ekspertem w kręgle Katie MacDonald, odegrała największą rolę w powstrzymaniu Warriors przed osiągnięciem niezbędnego tempa powrotu.

W drugiej rundzie, po umieszczeniu jednej zawodniczki na pierwszym miejscu, Polka Leanne Williams zagrała podwójne solo. Złapałem linię poniżej pierwszej linii mety, aby wyprowadzić pierwszego, a następnie skoczyłem na ziemię, aby zaznaczyć pierwszą linię mety, aby odłączyć zasilanie biegaczowi, który wystartował.

Potem powtórzyło się to w czwartej rundzie. Farber zebrał piłkę, która została wprowadzona do gry, oznaczył gracza rozpoczynającego, który próbował biec z pierwszego na drugie, a następnie rzucił piłkę do Williamsa na pierwszej bazie, aby dostać się na ziemię.

„Abby Farber jedzie na St. Bonaventure grać i to właśnie dostajesz od dzieciaka, który będzie tam grał i robi to (dla nas) przez trzy lata” Siric, który dodał, że Farber również osiągnął swój setny cel kariery dla Polski, powiedział.

Zwycięstwo Polski to konkurencyjny pojedynek z Canfield w Finałowym Czwartku Dystryktu w trzeciej odsłonie sezonu z bitwy 224. Cardinal pokonał Aurorę 2:1 w pierwszym meczu półfinału okręgowego we wtorek po południu. Canfield wygrał pierwsze spotkanie między dwoma zespołami 12-6 31 marca, a Polska pokonała Cardinale 5-3 29 kwietnia.

„Przed nami jeszcze długa droga” powiedział Sirish. Wiemy, co nas czeka. Widzieliśmy ich dwa razy. Nie ma tajemnic. Wiemy, co mają. Oni wiedzą, co mamy. Więc to tylko kwestia tego, kto pierwszy się zamachnie – kto popełni pierwszy błąd. Szukamy podejmij wyzwanie”.

READ  Wściekły krzyk Tradiego do rowerzystów za przekroczenie dozwolonej prędkości przez rondo

[email protected]

Dzisiejsze najświeższe wiadomości i nie tylko w Twojej skrzynce odbiorczej