Przecław News

Informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej w Wiadomościach Przecławia.

Brendan Fevola dzieli się bombą na temat „tymczasowego” przejścia na emeryturę Dustina Martina po 300. meczu

Brendan Fevola dzieli się bombą na temat „tymczasowego” przejścia na emeryturę Dustina Martina po 300. meczu

Brendan Fevola w zaskakujący sposób stwierdził, że ma „informacje”, że Dustin Martin „tymczasowo” przejdzie na emeryturę po swoich 300. urodzinach. NFL mecz dla Richmond przed dołączeniem do Gold Coast Suns w 2024 r. Pojawiły się spekulacje Martin w którymś momencie tego roku zawiesi buty na kołku – Albo po swoim 300. meczu, albo na koniec sezonu.

32-latek rozegrał w swojej karierze 298 meczów, ale prawdopodobnie opuści jeden z dwóch kolejnych meczów Richmond, ponieważ rozgrywane są one na wyjeździe. Zamiast tego Tygrysy będą szukać Rozegraj 300. mecz Martina w walce z Hawthornem W MCG 15 czerwca.

Krążyły plotki, że Martin może po tym meczu podnieść się i odejść z AFL. Były zawodnik AFL Fevola wywołał we wtorek spekulacje, ale niespodziewanie dodał, że jego emerytura będzie „tymczasowa”.

Dustina Martina i Brendana Fevolę.

Brendan Fevola wierzy, że Dustin Martin „odejdzie” z Richmond po rozegraniu 300. meczu, a następnie w 2024 r. dołączy do Gold Coast Suns. Zdjęcie: Getty

Omawiając sytuację w audycji radiowej Fox „Fifi, Fev and Nick” we wtorek rano, Fevola stwierdził, że menadżer Martina, Ralph Carr, oglądał nieruchomości na Gold Coast w ramach przygotowań do… Martin ponownie spotyka się z byłym trenerem Richmond, Damienem Hardwickiem. „Chcą zagrać z nim na MCG (przeciwko Hawthornowi) w jego 300. meczu” – powiedział Fevola. „Dusty czekał na swój 300. mecz. Krąży wiele plotek na jego temat i na temat tego, czy w przyszłym roku przejdzie na emeryturę, czy zagra gdzie indziej.

„Moje przesłanie jest takie, że przejdzie na emeryturę po rozegraniu swojego 300. meczu. Podziękuj fanom Richmond po jego 300. urodzinach. Weź kilka miesięcy wolnego. Wybierz odpowiedni rozmiar. Zadbaj o odpowiednią głowę. Jego menadżer przeglądał nieruchomości na Gold Coast dla Dusty’ego, aby zgłosił się i odnowił swoją przyjaźń z Damienem Hardwickiem, który obecnie jest trenerem Gold Coast Suns.

READ  Była gwiazda Wallabies Israel Folau Japanese Top League, NTT Communications Shining Arcs
Dustin Martin i Damien Hardwick na treningu w Richmond.Dustin Martin i Damien Hardwick na treningu w Richmond.

Krążą pogłoski, że Dustin Martin ponownie połączy siły z byłym trenerem Suns Damienem Hardwickiem.

„Dostanie mnóstwo pieniędzy, żeby pojechać na Gold Coast, usiąść z przodu i pomóc tym małym dzieciakom. Oni nigdy wcześniej w swojej historii nie grali w finale. Więc go tam zabiorą .” To centralny element futbolu w Queensland.

„Myślę, że klub piłkarski (Richmond) już wie, że odchodzi. Wiedzą o tym w głębi serca. Mogą więc powiedzieć: «Hej, kolego, jeśli odchodzisz – odejdź na emeryturę». Zapewnimy ci grę na emeryturze. Jego kontrakt jest na górze.

Dustin Martin w akcji dla Richmond Tigers.Dustin Martin w akcji dla Richmond Tigers.

Dustin Martin w akcji przeciwko Richmond w swoim 298. meczu.

Forma Martina w tym roku była nieco rozczarowująca, ale w ubiegły weekend uciszył część swoich krytyków występem w stylu vintage przeciwko Essendon. Martin strzelił trzy gole i był stałym problemem dla Bombers podczas 12-punktowej straty Tygrysów.

Trener Richmond Adam Yeez pochwalił Martina po meczu i stwierdził, że krytyka jego poziomu jest niesprawiedliwa. „Dobrze było widzieć, jak dostaje nagrodę na boisku. Bardzo się stara, stara się poprowadzić naszych młodszych napastników” – powiedział Yeezy.

„Mamy teraz naprawdę młodą linię ofensywną, więc osiągnięcie synergii może zająć trochę czasu. Przez ostatnie 10 lat jesteśmy przyzwyczajeni do gry z tymi samymi zawodnikami. Nie jesteśmy tym samym zespołem, co pięć lat temu.” powiedział: „i mamy do czynienia z pewnymi kontuzjami”.

Były kapitan Richmond i bliski przyjaciel Martina, Trent Cotchin, powiedział niedawno, że wierzy, że Dusty jest w stanie kontynuować grę. „Zdecydowanie jest w stanie tego dokonać. Nie wiem, czy (biorąc pod uwagę), w jakim miejscu obecnie się znajduje, ma dość energii, aby tego dokonać, czy nie. Trudno za bardzo komentować to, co robi” – powiedział Cotchin. Udało się, ale odkąd zmarł jego ojciec, stało się to dla Dusty’ego wyzwaniem.

READ  Craig McRae mówi, że mecz AFL jest niesprawiedliwy, ale nawet na koniec dodatkowe pożegnanie dla Collingwood Magpies, runda otwarcia, komentarze AFL 360, reakcja, najnowsze wiadomości

„Poprawa siebie jest prawdopodobnie absolutnym priorytetem i wiem, że klub mu w tym pomaga. Zatem nałożenie takiego zaangażowania na kogoś, kto musi dać z siebie wszystko, to poważna decyzja i będzie wyzwaniem”.