Brisbane Lions pokonało Richmond o 28 punktów, zdobywając szóste z rzędu zwycięstwo w Lidze Mistrzów AFC

Brisbane Lions pokonali powolny start, pokonując Richmond o 28 punktów i zdobywając szóste z rzędu zwycięstwo w tym sezonie.

Lions wyleczyli się z runu 19-0, wygrywając 4: 1 do jednej trzeciej w trzeciej kadencji, pokonując 15,12 (102) do 11,8 (74) w wyścigu Japa, w którym wszystko się skończyło.

Zach Bailey strzelił cztery gole, a jego trzeci przełamał impas w napiętej trzeciej tercji.

Kiedy 21-latek wieczorem strzelił czwartego gola, zbudował barykadę i skuter śnieżny na wzruszający mecz z obrońcami, którzy walczyli zaciekle bez większości gwiazdowej pomocy.

Lwy cieszyły się wynikiem 28-16 rzutów wolnych na swoją korzyść, wygrywając sporną piłkę 165-137 po gorącym starcie Tygrysów.

Zwycięstwo zapewniło, że Lwy – które po czterech rundach były 1-3 – utrzymały się na czwartym miejscu w rankingu, a Tygrysy (5-5) zajęły ósme miejsce.

Kluczem do wciągnięcia Lions do zawodów był Hugh McCluggage (27 ofert), podczas gdy kapitan Dayne Zorko miał 28 paczek.

Irlandczyk James Madden był pewien, że strzelił późnego i decydującego gola w Lidze Mistrzów AFC dla Brisbane, a Reese Matheson (20 razy, 1 gol) pokazał swoją klasę po spędzeniu wszystkich meczów z wyjątkiem jednego w zeszłym sezonie.

Czarny supergwiazda Eric Hepwood (cztery gole) kontynuował swój mocny sezon, ale to był przeciwny Jack Rywaldt (trzy gole), który miał gorącą rękę na początku.

Riewoldt w pierwszym sezonie pokonał obrońcę Lions Marcusa Adamsa, pokonując go trzykrotnie, zdobywając tyle bramek, ile ostro rozpoczęli Tygrysy.

Kidan Coleman i Charlie Cameron pojawili się z dwoma golami dla Brisbane, a Jack Graham otrzymał natychmiastową odpowiedź, gdy Tygrysy rzucały się w każdą luźną piłkę.

READ  Podczas remontu pewna amerykańska para znajduje w swoim domu sekretną łazienkę

Gospodarzom udało się spowolnić bieg, ale Mitch Robinson połknął freestyle Dustina Martina jak koc, unikając dużego tarcia i zdobywając rzut wolny, który doprowadził do drugiego gola Hippwooda.

McCluggage zapewnił Brisbane kontynuację przygotowań, co było kolejnym przygotowaniem dla Hipwooda po tym, jak Billy wyprowadził gospodarzy po raz pierwszy przed przerwą.

Trzecia kwarta to siłowanie się na rękę. Daniel Rich źle kopnął, wyprzedzając Toma Lyncha, który strzelił gola, gdy drogi Brisbane wysychały do ​​przodu.

Mając poziom wyników, Zach Bailey dał chwilę Brisbane, kiedy oddalał się od bramki, po czym zamachnął się i uderzył piłkę spoza buta.

Tom Lynch strzelił dwa późne bramki, ale na każdego odpowiedział Lions, który następnie zmierzył się z Giants, a następnie z Melbourne, zanim się pożegnał.

Pod koniec czwartego kwartału Marlion Beckett uderzył w Brandona Starsevicha.