Przecław News

Informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej w Wiadomościach Przecławia.

Browar Grand River w stanie Michigan rozwija się w hrabstwie Oakland

Browar Grand River w stanie Michigan rozwija się w hrabstwie Oakland

W przyszłym miesiącu browar Grand River w stanie Michigan wkroczy do hrabstwa Oakland, zajmując centralną przestrzeń w centrum Clawson.

Browar Grand River przeniesie się do miejsca, gdzie przez krótki czas mieściła się restauracja Pumachug przy 14 Mile i Main, i będzie serwować własne piwa, wina, alkohole mocne oraz pełne menu.

Browar Grand River, z lokalizacjami w Marshall i Jackson, jest znany w całym stanie ze swoich flagowych piw, 313 Polish Lager i Monkey Mouth IPA. Te smaki przekładają się na menu, w którym 313 łączy piwo z piklami, twarogiem i rybami, a bawarska musztarda biszkoptowa jest nasycona Monkey Mouth IPA.

Oddział w Clawson dysponuje własnym sprzętem do warzenia piwa, ale na dobry początek będzie serwował produkty powstałe w browarze Jackson, który w czerwcu obchodził swoje 10-lecie. Kiedy już wszystko będzie gotowe, Clawson (dawniej Black Lotus Brewery przed Pumachugiem) zaparzy napar na miejscu.

„To browar stawiający na wygodę” – powiedział dyrektor operacyjny Bryce Davenport. „Chcemy, aby ludzie mieli świetne jedzenie i dobre napoje, a ponadto chcemy, aby mieli świetną obsługę… Robimy to od długiego czasu, więc Clawson nie będzie inny”.

Jeśli chodzi o menu, filozofia brzmi „od pola do stołu, od ziarna do szkła”, co oznacza, że ​​browar w swoim menu skupiającym się na piwie koncentruje się na składnikach pochodzących z lokalnych źródeł. Jedzenie przygotowywane jest od podstaw, nigdy nie mrożone, a nawet lód do koktajli robiony jest na miejscu.

Oprócz przystawek, zup, sałatek, kanapek, burgerów, steków i innych przystawek, takich jak tacos, stek Jaeger i miska wegetariańska, browar Grand River posiada w pełni wyposażony bar z własnymi winami i alkoholami wysokoprocentowymi, a także naparami.

Stali goście nowej lokalizacji Clawson mogą chcieć zapisać się do Mug Club lub Wine Club, aby uzyskać specjalne oferty i funkcje. Alkohole można kupić w butelce w restauracji i delektować się nimi w domu.

READ  Polski film odkrywa historię męczennika

Browar Clawson’s Grand River Brewery, zlokalizowany przy 1 E. 14 Mile, mógłby zostać otwarty już w grudniu. Odwiedzać grandriverbrewery.com po więcej informacji.

[email protected]