Przecław News

Informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej w Wiadomościach Przecławia.

Była gospodarz Good Morning America, Joan Lunden, przerywa milczenie, dlaczego została zwolniona

Była gospodarz Good Morning America, Joan Lunden, przerywa milczenie, dlaczego została zwolniona

Była gospodyni Good Morning America, Joan Lunden, otworzyła się na temat wyrzucenia z talk show i zastąpienia jej przez młodszą kobietę.

Lunden, który w latach 1980-1997 był współgospodarzem wieloletniego talk show ABC w USA, został korespondentem NBC Dziś i gospodarz Druga opinia.

Niedawno rozmawiał z 72-letnim amerykańskim dziennikarzem Hej ho! o tym nagle GMA Wyszła, gdy miała 47 lat, co, jak wskazała, wynikało z seksizmu i wieku w tej dziedzinie, przecinek raporty.

„Dawno o tym nie mówiłam. Wierzę w wychodzenie z klasą… zamiast złościć się, jak, jaki to ma sens?”, powiedziała.

Transmituj więcej wiadomości rozrywkowych na żywo i na żądanie dzięki Flash. Ponad 25 kanałów informacyjnych w jednym miejscu. Jesteś nowy we Flashu? Wypróbuj 1 miesiąc za darmo. Oferta jest dostępna tylko przez ograniczony czas>

— powiedział Lunden Hej ho! Zażądała, aby Grid podjęła decyzję i zaproponowała milczenie.

Powiedziała: „Podniosłem telefon i zadzwoniłem do szefa sieci i powiedziałem:„ Zamierzam wyświadczyć ci wielką przysługę ”. „

Lunden przypomniał sobie, jak powiedział prezydentowi: „Powiedziałem:„ Rok temu NBC pozwoliła Jane Polley odejść i sprowadzić Deborah Norville, a publiczność była bardzo zdenerwowana, ponieważ było bardzo oczywiste, że zwolniłeś kobietę, ponieważ się starzeje , aby sprowadzić tę młodszą kobietę. Jak, czy wy niczego się nie nauczyliście? „

Prezenterka stwierdziła, że ​​została zastąpiona „30-letnią wersją”, odnosząc się do Lisy McCree, która krótko prowadziła program z Kevinem Newmanem dwa lata po odejściu Lunden. Macri, obecnie 61-letnia, jest prezenterką Wiadomości widma za ok.

W tamtym czasie odejście Lunden zostało wyjaśnione, mówiąc, że chce spędzać więcej czasu ze swoimi dziećmi, co według Lunden było jej pomysłem.

„To znaczy, miałam 47 lat. To nie jest stare. Nie zwalniają facetów, bo mają 47 lat” – powiedziała. „Nie oglądam się za siebie. Nie jestem typem, który ogląda się wstecz”.

READ  10 rzeczy, których nie wiedziałeś o polskim Loganie

Wcześniej w wywiadzie Lunden powiedziała, że ​​rozpoczęła naukę w szkole podstawowej zaledwie osiem tygodni po urodzeniu córki, a sieć zapewniła jej prywatną garderobę, w której będzie mieszkać jej dziecko i opiekun.

Powiedziała: „Naprawdę przekazałam to ABC za bycie firmą na tyle odważną, by pozwolić mi robić wszystko, co robiłam, i naprawdę umieścić to w moim kontrakcie.

„To było niespotykane i ustanowiło precedens, który rozprzestrzenił się w firmach w całej Ameryce na nadchodzące lata”.

Lunden stwierdził, że „zmienia życie pracujących kobiet na całym świecie”.

Ta historia pojawiła się pierwotnie przecinek Reprodukowane za zgodą