Przecław News

Informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej w Wiadomościach Przecławia.

Były szef kuchni królowej Darren McGrady ujawnia ulubione fast foody Jej Królewskiej Mości

Była szefowa kuchni Queens ujawniła charakterystyczne danie jej Majesty, które zapewnia komfort — i chociaż nie jest to McDonald’s, jest dalekie od tego, czego można by się spodziewać.

Była szefowa kuchni królowej ujawniła ulubione fast foody królowej, pomimo jej ogólnej tendencji do unikania komfortowych posiłków.

Profesjonalny kucharz Darren McGrady przez 15 lat pracował w kuchni królewskiej, przygotowując posiłki dla królowej, księcia Harry’ego, księcia Williama i księżnej Diany podczas ich pobytu w Pałacu Buckingham.

I ujawnił, że królowa będzie unikać fast foodów z zasady – ale była jedna rzecz, którą naprawdę lubiła, według słońce.

Podobno królowa smakuje hamburgera, tyle że zamawia go bez bułki.

Ale ona nie do końca patrzy na ćwierćfuntownika, by znaleźć coś dla siebie. Zamiast tego jej zespół kuchenny robi od podstaw ciasto mięsne.

„Zawsze łaskotał mnie w Balmoral”, powiedział McGrady; „Sami robiliśmy hamburgery. Strzelali do jeleni, a my robiliśmy hamburgery z dziczyzny”.

„Byłyby wspaniałe żurawiny… nadziewane w nich, ale nigdy nie wkładamy do nich ciast”.

Ale kiedy McGrady nie robił hamburgerów bez chleba dla Jej Królewskiej Mości, w zasadzie gotował klasyczne francuskie potrawy.

McGrady powiedział również, że królowa nie lubiła pizzy, mówiąc, że w ciągu 15 lat spędzonych w pałacu nie podano ani jednej pizzy.

Wcześniej ujawnił, że jeśli chodzi o deser, królowa uwielbia ciasteczka z kawałkami czekolady – tak bardzo, że zabierze je ze sobą, gdy będzie podróżować po kraju.

McGrady, który napisał książkę kucharską królewskie jedzenieWcześniej powiedział stronie o wypiekach Recipes Plus: „Teraz ciastko z kawałkami czekolady jest jedynym ciastkiem, które powraca codziennie, aż wszystko zniknie.

„Będzie brać mały kawałek każdego dnia, aż w końcu zostanie jeden mały kawałek, ale musisz go wysłać. Ona chce skończyć całe to ciasto”.

READ  Katherine Heigl ujawnia prawdziwy powód, dla którego opuściła Grey's Anatomy

Podobno królowa cieszy się również ciastem Dundee, tradycyjnym szkockim ciastem owocowym.

według telegraf: „Nawet jeśli leci na herbatę, przyniesie filiżankę i ciasto Dundee oraz trochę bułeczek i śmietanki”.

Nie bez powodu królowa rzadko ujawnia swój ulubiony posiłek.

Były korespondent królewski Gordon Rayner powiedział, że dowiedział się o tym od doradcy po ponad 20 wycieczkach królewskich.

„Jak powiedział mi jeden z jej pracowników, gdyby powiedziała, że ​​zjadła swój ulubiony posiłek, nie dostałaby nic innego” – wyjaśnił w 2019 roku.

Ten artykuł pierwotnie ukazał się słońce Jest reprodukowany tutaj za zgodą