Przecław News

Informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej w Wiadomościach Przecławia.

Caitlyn Jenner jedzie do Sydney, aby zagrać w filmie Big Brother

Dotarcie do Australii jest w tej chwili prawie niemożliwe. Chyba że jesteś członkiem hollywoodzkiej rodziny królewskiej.

Istnieją doniesienia, że ​​gwiazda rzeczywistości Caitlyn Jenner zajęła jedno z bardzo ograniczonej liczby miejsc w liniach lotniczych, aby mogła zagrać w serialu Channel 7. Gwiazda Wielkiego Brata.

Grupa reprezentująca Australijczyków uwięzionych za granicą powiedziała, że ​​fakt, że jedna celebrytka może latać, podczas gdy inni walczą, jest „policzkiem w twarz”.

Jenner raczej nie będzie mógł sobie pozwolić na podróż samolotem na dużych wysokościach, na co niewielu może sobie pozwolić. Jeśli wygra, podobno będzie mogła wrócić do Stanów o pół miliona dolarów bogatsza.

Uważa się, że jak dotąd aż 34 000 Australijczyków za granicą próbuje wrócić do domu Tylko 3000 miejsc tygodniowo. To spadek z limitu prawie 6500 w zeszłym tygodniu po tym, jak rząd federalny zgodził się na dalsze ograniczenie przyjazdów w celu zmniejszenia ryzyka dalszych wycieków wirusów z kwarantanny hotelowej.

Ale w piątek Codzienny Telegraf Jenner, matka Kendall i Kylie Jenner oraz rodzice Roberta, Kourtney, Kim i Khloe Kardashian, ujawniła, że ​​wylądowała w Sydney.

Obecnie wiadomo, że znajduje się w hotelowej kwarantannie.

Nie jest jasne, czy przejął australijskie miejsce, ponieważ wiele celebrytów wjeżdżających do Australii zorganizowało własną kwarantannę na własny koszt.

Rzecznik Stranded Australians Action Network powiedział news.com.au, że nie ma przejrzystości co do tego, kto jest uprawniony do podróży do Australii i potrzebna jest większa jasność, zwłaszcza że czapki zostały skrócone o połowę.

„(przybycie Jennera) jest wyraźnym policzkiem dla pozostawionych Australijczyków.

„Ale to nie celebryci są winni, to nieudana polityka rządu pozwala na to.”

Gazeta podała, że Gwiazda Wielkiego Brata Film zostanie nakręcony w Sydney Olympic Park, w pobliżu największego centrum szczepień w Nowej Południowej Walii.

READ  Britney Spears przeprasza fanów za „udawanie” i nieujawnianie jej opieki

Gwiazda Wielkiego Brata Jego gospodarzem będzie Sonia Krueger, a jego emisja ma nastąpić jeszcze w tym roku.

Przed wyjazdem ze Stanów Zjednoczonych Jenner zamieściła na Instagramie zdjęcie w koszulce „Caitlyn for California”. Startuje we wrześniowych wyborach na gubernatora największego stanu w kraju.

Były olimpijczyk Jenner brał wcześniej udział w reality show w USA i Wielkiej Brytanii, a także oczywiście Z kamerą u Kardashianów.