Przecław News

Informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej w Wiadomościach Przecławia.

Ostatni z Ptolemeuszy

Ta nie na temat łamigłówka, z odpowiedziami, które wykraczają poza Times Standard, jest zgrabnym, schludnym i płynnym ćwiczeniem zginania, ale nie budowania silnych kombinacji.

W ramach tej współpracy pojawiło się kilka terminów, które po raz pierwszy pojawiły się w Times: RAMKIA AnalfabetaA TotinosA Kod pocztowy, A zumbomb. Szczególnie uwielbiam Zoombomb, który w dzisiejszych czasach jest dość częstym zjawiskiem. A kolega mojej mamy, bo nie potrzebuje kogoś, kto zgłasza się jako wyznaczony kierowca, zawsze nosi chusteczki i popycha cię na siłownię i obiecuje, że zadzwoni do ciebie 40 minut później z zapałką na zawiasach, uzbrojony w wcześniej przygotowany alarm przypadki na wypadek, gdybyś ich potrzebował?

Sophia: Kiedy zeszłej wiosny byłam znudzona na zajęciach online, wysłałam do Kiry SMS-a z prośbą o dobry wpis z nasionami bez tematu. Zasugerowałem 33-Down i tak narodziła się ta zagadka. Wcześnie zamknęliśmy dolną połowę tej układanki, ale górna połowa przeszła wiele iteracji przed ostateczną transmisją. Jak zwykle współpraca z Kyrą była świetna – jest niesamowicie utalentowana zarówno w budowaniu sieci, jak i pisaniu sprytnych wskazówek, a nawet upiera się, by dodać dziwne odniesienia Disneya do wszystkich naszych łamigłówek.

Kira: Teraz, gdy nasze zajęcia online się skończyły, Sophia i ja musimy znaleźć nowy czas na wspólną pracę! Uwielbialiśmy to z nią robić i jesteśmy podekscytowani, że wkrótce możemy zrobić więcej razem.

Krzyżówka New York Times ma otwarty system składania i możesz przesyłać łamigłówki online.

Aby uzyskać wskazówki, jak zacząć, przeczytaj naszą serię „Jak zrobić krzyżówkę”.

Czy prawie skończyłeś z rozwiązaniem, ale czujesz, że trochę utknąłeś? Jesteśmy tu dla Ciebie. Chcesz trochę gorącego kakao?

Uwaga: uważaj na spoilery, ale podejdź do przodu, Odważni subskrybenci, spójrz na klucz odpowiedzi.

READ  Polska wysyła do domu pływaków olimpijskich, jeśli wybrali zbyt wielu

Próbujesz wrócić do strony z puzzlami? Tutaj.

Twoje myśli?