Przecław News

Informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej w Wiadomościach Przecławia.

Cam Smith na kilka dni przed turniejami Masters odczuwa problemy zdrowotne

Cam Smith na kilka dni przed turniejami Masters odczuwa problemy zdrowotne

Cameron Smith poniósł porażkę, ponieważ musiał wycofać się z ostatniej rozgrzewki z powodu choroby zaledwie pięć dni przed swoim ostatnim występem w zielonej kurtce Masters.

Największą nadzieję Australii, która ma nadzieję na kontynuację swojego dobrego rekordu w Augusta, przystępuje do pierwszych dużych mistrzostw w sezonie nieco niedogotowany lub, co gorsza, z kiepskimi warunkami pogodowymi, gdy zawody rozpoczną się w czwartek.

30-letni zawodnik Queenslander, zwycięzca turnieju British Open 2022, wycofał się z imprezy LIV Golf w Miami w Trump National Doral, a organizatorzy nie poinformowali w sobotę o jego chorobie.

Transmituj na żywo i za darmo każdą rundę sezonu golfowego LIV 7plus

Niektóre doniesienia z turnieju na Florydzie wskazywały, że Smith cierpiał na zatrucie pokarmowe i na wszelki wypadek wycofywał się, ale z pewnością był gotowy na Augustę.

Smith, który prowadzi australijski zespół Ripper GC na trasie koncertowej wspieranej przez Arabię ​​Saudyjską, w piątek zaliczył rozczarowującą rundę otwierającą z wynikiem 3 na 75.

Jego cztery birdie zostały zrekompensowane przez pięć bogey i double.

Wycofanie się jest porażką po w dużej mierze pozytywnym początku jego kampanii ze Smithem w 2024 roku.

W pierwszych czterech tegorocznych wydarzeniach dwukrotnie znajdował się w pierwszej dziesiątce, w tym na trzecim miejscu w LIV w Hongkongu w zeszłym miesiącu.

Augusta National również pozostaje dla niego szczęśliwym terenem łowieckim, z czterema miejscami w pierwszej dziesiątce w ciągu ostatnich sześciu lat.

Wygląda jednak na to, że choroba dotknęła sześciokrotnego zwycięzcę PGA Tour i mistrza gracza 2022, który od czasu swojej przeprowadzki za duże pieniądze zapewnił sobie dwa tytuły LIV w grze pojedynczej.

Była numer dwa świata spadła obecnie na 62. miejsce w światowych rankingach, które co prawda nie uwzględniają wyników LIV, ale należy uznać je za jednego z faworytów Masters.

READ  Evelyn C. Quinn 1923-2021 | Wiadomości, sport, praca

Desperacko pragnie wielkiego tygodnia, który pomoże mu wspiąć się w światowych rankingach i ponownie dostać do australijskiej drużyny olimpijskiej.

Ogłoszono, że Nowozelandczyk Ben Campbell zastąpi go w składzie Ripper GC na pozostałą część zawodów zespołu w LIV Golf Miami.

Zapisz się na nasz codzienny biuletyn, aby otrzymywać najważniejsze wiadomości sportowe na swoją skrzynkę odbiorczą