Przecław News

Informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej w Wiadomościach Przecławia.

Canfield i Polska przygotowują się do 76. spotkania  Wiadomości, sport, praca

Canfield i Polska przygotowują się do 76. spotkania Wiadomości, sport, praca

Reporter Photo/Michael J. Taylor Canfield Rozgrywający Paul Bendas walczy o jardy podczas meczu Cardinals w pierwszym tygodniu przeciwko West Branch.

Podczas gdy trener piłki nożnej Canfield Mike Pavlanski poprowadził swoją drużynę w jej historycznej drodze do pierwszych w historii szkoły mistrzostw stanu w piłce nożnej w zeszłym sezonie, drużyna Cardinals nie miała większego fana niż brat Mike'a i trener Polski Tom Pavlanski.

„To było naprawdę wyjątkowe.” powiedział Tomek. „Wiem, że (Mike) wspierał nas w każdym tygodniu sezonu z wyjątkiem jednego. Jesteśmy bliską rodziną i to był naprawdę wyjątkowy czas. Byłem zadowolony z programu Mike'a i jego trenerów, ponieważ wiem, że sobie radzą wszystko we właściwy sposób. Zawsze ekscytujące jest widzieć, jak dobrzy ludzie odnoszą sukcesy.

Jak powiedział Tom, w tym tygodniu o każdej porze roku wszystko gaśnie. W tym tygodniu Polska i Canfield będą kontynuować swoją coroczną rywalizację dziś wieczorem po raz 76.

Jednak zapytaj trenerów, a oni będą upierać się, że w grze nie chodzi o nich. Chodzi o zawodników na boisku, dwie szkoły i dwie powiązane ze sobą społeczności.

„Ta gra nie jest zbyt trudna dla Toma i dla mnie, gwarantuję ci to. Ta gra jest trudna dla naszej rodziny, a zwłaszcza dla naszej matki. powiedział Mike. „Kiedy gramy, nie myślę o Tomie, a on nie myśli o mnie. Myślimy o tym, co jest najlepsze dla naszych drużyn, aby spróbować wygrać rywalizację. Tom i ja nie będziemy robić żadnych wślizgów, nie zrobimy tego” Nie rzucaj żadnych podań. Myślę, że ten mecz jest trudniejszy dla naszych braci i sióstr oraz członków naszej dalszej rodziny.” Tom i ja trenujemy przeciwko sobie przed meczem piłki nożnej, to wszystko.

Obie szkoły, położone na przeciwnych końcach trasy 224, po raz pierwszy spotkały się na boisku jako ośmioosobowe drużyny piłkarskie w 1921 r. W 1944 r. zaczęły grać jako 11-osobowe drużyny i od tego czasu grają we wszystkich sezonach, z wyjątkiem 2019 i 2019. 2020.

READ  Dywan „Cukierek albo psikus” Satoli 2022 | Wiadomości, sport, praca

Bulldogs mają rekordową przewagę w serii 40-34-1, ale Cardinals wygrali każde z ostatnich sześciu spotkań.

Podczas zeszłorocznego spotkania Canfield miał wynik 2:0, Polska 1:1, a Cardinals zwyciężyli 31-7 po czterech przyłożeniach byłej gwiazdy Canfield Brocka Lowry'ego, który obecnie gra w Indianie.

Tegoroczne starcie oznacza odwrócenie okoliczności. Tym razem Polska jest niepokonana z bilansem 3:0, a Canfield rozpoczął obronę tytułu wbrew napiętemu harmonogramowi i obecnie ma bilans 1:2.

„(Rekordy) nie mają znaczenia w tej grze, po prostu chcesz wygrać rywalizację, to wszystko”. powiedział Mike. „Na tę grę pracuje się cały rok, a nasi chłopaki wyjdą na boisko, będą rywalizować i dadzą z siebie wszystko. Nie chcemy jednak przerywać niczyjej passy czy tego czy tamtego, ani też wracać na zwycięską ścieżkę. Chcę po prostu dobrze zagrać i wygrać rywalizację.”

Po porażkach z Mansfield i Olmsted Falls Mike chce, aby jego zespół posuwał się do przodu z większą konsekwencją, zwłaszcza przed meczem z Polską w tym tygodniu.

„W ciągu ostatnich dwóch tygodni przegraliśmy walkę o straty i zrezygnowaliśmy z ważnych zagrań w ataku, obronie i zespołach specjalnych”. powiedział Mike. „Nie byliśmy tak sprawni w swoich zadaniach i technicznie, jak powinniśmy, aby wygrywać mecze”.

Największą różnicą dla Bulldogs w tym sezonie jest to, że udało im się zachować zdrowie.

Polska przez cały ubiegły sezon zmagała się z kontuzjami. Rozgrywający Dom Pagano opuścił drugą połowę sezonu, a także miał kilka kontuzji u odbierającego i na linii ataku. W sumie Tom oszacował, że kluczowi gracze opuścili łącznie prawie 80 meczów.

Ale te kontuzje miały dobrą stronę. Umożliwiło to wielu innym graczom poruszanie się w górę i w dół składu, aby zdobyć cenne powtórzenia i doświadczenie w grze. W rezultacie Bulldogs są teraz zespołem pełnym głębi i doświadczenia.

„Myślałem, że mieliśmy dobry sezon – mieliśmy dobre lato i dobry obóz jesienny”. powiedział Tomek. „Ale to przywództwo naszych seniorów naprawdę pomogło nadać ton i wprowadzić do gry naszą młodą grupę. Nasz pierwszy zespół był świetny i wszyscy będziemy w dalszym ciągu liczyć na tych chłopaków, którzy będą przewodzić we wszystkich fazach gry na specjalnych drużyny, obrona i atak.

READ  Wyniki, aktualizacje, statystyki, wideo, strumień, wynik, wiadomości, blog

Obie drużyny mają własną tożsamość.

Lowry może zniknąć z Cardinals, ale Canfield nadal ma kilku rozgrywających po ofensywnej stronie piłki, w tym nowego rozgrywającego Paula Bendasa (476 jardów podań i 136 jardów w biegu) oraz Running Back i Iowa State zaangażowany Danny Inglis (210 jardów w biegu) ) i trzy przyłożenia) oraz odbierający Scotty Eaton i Anthony Mazzella (łącznie 263 jardy).

Tymczasem Bulldogs w ataku będą polegać na swoim trójgłowym potworze, Pagano (237 jardów podań, 113 jardów w biegu) oraz biegaczach Cole’u Fultonie (242 jardy w biegu) i Dannym Nittolim (178 jardów w biegu).

„To tydzień w Canfield, a to przynosi wiele emocji i ostrzejszą mentalność, aby przygotować się na tych chłopaków, ponieważ przed nami duże wyzwanie”. powiedział Tomek. „Mamy już ustalony biznes i to po prostu świetna okazja”.

Początek meczu zaplanowano na godzinę 19:00 na stadionie Dave’a Pavlanskiego w Polsce.

Dzisiejsze najświeższe informacje i nie tylko w Twojej skrzynce odbiorczej