Przecław News

Informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej w Wiadomościach Przecławia.

Dramat bójki Broncos pogłębia się wraz z pojawieniem się nowego materiału filmowego przedstawiającego dwie kolejne gwiazdy wagi ciężkiej – Roara

Dramat bójki Broncos pogłębia się wraz z pojawieniem się nowego materiału filmowego przedstawiającego dwie kolejne gwiazdy wagi ciężkiej – Roara

Zły film drużyny Broncos z okresu przedsezonowego zyskał kolejny zwrot w związku z bójką pomiędzy kapitanem Adamem Reynoldsem a Patem Carriganem.

Na innych zdjęciach wyraźnie widać dwie kolejne ich największe gwiazdy, Rhys Walsh i Payne Haas, zmagające się z duetem po nocy na kafelkach w Fortitude Valley w Brisbane.

W opinii klubu Haas i Welch zachowywali się w sposób żartobliwy i nie robili nikomu krzywdy ani nie byli agresywni. Głównym zmartwieniem Bronco jest to, że robili to w miejscu publicznym.

Brisbane od kilku dni znajduje się w trybie kontroli szkód, ale sytuacja może się nasilić przed zbliżającą się podróżą do Las Vegas, w której udział biorą Walsh i Haas.

We wtorek Reynolds i Carrigan po treningu w bazie klubu w Red Hill spotkali się z mediami, aby przeprosić za udział w bójce, która doprowadziła do chaosu w klubie przed sezonem.

„Biorę pełną odpowiedzialność za to, co się stało. Zdecydowanie nie jest wystarczająco dobre” – powiedział Reynolds.

„Jestem tym bardzo rozczarowany. Przeszliśmy długą drogę w naszej kulturze jako klubu.

„Czujemy się zawstydzeni… Jesteśmy naprawdę zwartą grupą. Rozumiemy, że to nie jest dobry wygląd.

„Byliśmy tam jako kumple. Zaczęło się od fajnej walki, trochę zapasów. Zrobiło się trochę gorąco, ale nikt nie został ranny. „

Sfilmowano ich, jak gwałtownie przepychali się i przepychali podczas wieczornego wyjścia po ostatnim dniu kibiców klubu. Według doniesień Reynolds próbował przekonać Carrigana, aby wrócił do domu, a przedstawiciel Queensland i Australii przyznał, że jego kapitan się nim opiekował.

„Nie będę opisywał tego szczegółowo, ale Adam miał na względzie moje dobro i najwyraźniej nadszedł czas, abym wrócił do domu” – powiedział.

„Biorę pełną odpowiedzialność za swoje czyny. Na pewno nie jest to wzorowe zachowanie, z którego jestem dumny. Stoję ramię w ramię z Adamem

READ  Slingsby wygrywa Wielki Finał i 1 milion dolarów w zaciętej walce z Kiwi

„Bawiliśmy się i żartowaliśmy w miejscach publicznych, kiedy nie powinniśmy.

„Mam szczęście, że jako lider jest przy mnie, aby mnie wspierać i nie chciałbym mieć żadnego innego lidera, kolegi ani przyjaciela”.

Trener Kevin Walters również rozmawiał z mediami, ale powiedział, że nie będzie banował zawodników i zamiast tego poczeka, aż jednostka ds. uczciwości NRL podejmie decyzję. Badają.

„Nie będziemy ich zatrzymywać” – powiedział Walters.

„Jednostka ds. uczciwości NRL przygląda się całej wizji i oczywiście przeprowadzi kilka wywiadów, więc jest to teraz poza nami i w ich rękach… ale z naszej perspektywy oni będą w samolocie (do Las Vegas ).”

„Wchodziłem już w ich buty. Czasami nie jest to łatwe. Liga rugby to bardzo konkurencyjny sport, jest w nim dużo testosteronu i tacy chłopcy dobrze się bawią.

„To nie chłopcy, to mężczyźni i zapasy. Oczywiście wymknęło się to spod kontroli, więc jest to rozczarowujące, ale tak naprawdę to nie koniec świata”.

„Cokolwiek to jest, jesteśmy bardzo szczęśliwi, że możemy to nosić” – dodał Reynolds.

„Podnieśliśmy ręce. Bierzemy pełną odpowiedzialność za to, co się stało i co się stanie, to się stanie.”

Walters powiedział, że jest przekonany, że takie zachowanie nie będzie stanowić problemu w Las Vegas.

„Mam duże zaufanie do naszych zawodników. Ich zachowanie było nieskazitelne przez ostatnie dwa lata” – powiedział Walters.

„W niedzielny wieczór przeżyliśmy szok. Również wewnętrzny, nikt z zewnątrz nie był w to zaangażowany.

„Wszystko, co zrobili, to skrzywdzili siebie i markę bardziej niż ktokolwiek inny w społeczeństwie”.

Reynolds i Carrigan to starsi liderzy klubu i dwa istotne filary drużyny Broncos, która stara się osiągać lepsze wyniki niż w zeszłym roku, kiedy w finale doznali poważnego załamania serca po przegranej 26:24 z Penrith.

READ  Cross Cutri Bagas - Al-Rajhi prowadzi wejście Baga Portalegre i chce objąć prowadzenie w Pucharze Świata

Rzecznik NRL powiedział: „Jednostka ds. integralności NRL jest świadoma tej sprawy i współpracuje z klubem”.

SUNSHINE COAST, AUSTRALIA – 21 LIPCA: Patrick Carrigan z drużyny Broncos przejmuje obronę podczas meczu 21 rundy NRL pomiędzy South Sydney Rabbitohs i Brisbane Broncos na stadionie Sunshine Coast 21 lipca 2023 r. w Sunshine Coast w Australii.  (Zdjęcie: Bradley Canaris/Getty Images)

Patricka Carrigana. (Zdjęcie: Bradley Canaris/Getty Images)

Ten incydent to druga bójka pomiędzy zawodnikami Broncos, która została upubliczniona w ciągu ostatnich dwóch lat, a Payne Haas i Albert Kelly zostali zawieszeni na jeden mecz po incydencie z 2022 roku.

Niedziela była ważnym dniem w kalendarzu klubu, ponieważ tysiące fanów, w tym Reynolds i Carrigan, przybyło na spotkanie z drużyną.

Następnie gracze udali się na spotkanie towarzyskie.

Z sierpniem