Przecław News

Informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej w Wiadomościach Przecławia.

Canfield kontra Polska |  Wiadomości, sport, praca

Canfield kontra Polska | Wiadomości, sport, praca

Zdjęcie personelu/Brian Jawger Canfield (z prawej) próbuje zablokować strzał Andrew Todda z Polski.

Canfield – Bitwa 224 zawsze znajdzie sposób, aby dostarczyć rezultaty.

Pomimo wielu konfliktów w Polsce, Canfield Cardinals utrzymali kontrolę nad meczem w drodze do zwycięstwa 58-47 nad rywalizującymi Bulldogs.

„Nie podaliśmy piłki tak dobrze, jak potrzebowaliśmy, a oni też przekazali nam więcej niż my” – powiedział trener Canfield John Cullen. „W ostatnich dwóch meczach mieliśmy pięć strat, a dziś wieczorem prawdopodobnie mieliśmy 12 do 15. Nie jest to dobrze, ale oddaliśmy kilka strzałów w krytycznych momentach.

„Musimy lepiej zbierać przeciwko tego typu zespołom. Ponieważ mieli trzech dużych zawodników, przez co trudniej było im nas chronić, a my mieliśmy więcej obrońców, przez co trudniej było nam ich zwolnić. To była wojna między naszymi mocnymi stronami a ich mocnymi stronami i oni nie byli tacy sami, ale grają piękną grę. … Czuliśmy, że nie rozegraliśmy świetnego meczu, ale zagraliśmy wystarczająco dobrze, aby wygrać i to dobre zwycięstwo.

Polska wykonała świetną robotę ograniczając seniora Canfield, Doma Cruza. Po 37-punktowym meczu, w którym Cruz pobił rekord 3 punktów w jednym meczu, zdobywając 11 punktów za 3 punkty, Cruz miał zaledwie sześć punktów.

Na szczęście dla kardynałów inni gracze napełnili wiadro, aby wypełnić dziury. Seniorzy Sam Castranova i Tony Russo przekroczyli dwucyfrowy wynik, zdobywając odpowiednio 13 i 10 punktów.

„Nie jesteśmy jednoosobowym zespołem, ale on jest najlepszym strzelcem, jakiego widziałem w Canfield, odkąd tu jestem” – powiedział Collin. „Zostanie zaplanowany na mecz, a naszym zadaniem jest dopilnowanie, aby dostał strzały, ale dziś nie wykonaliśmy wystarczająco dobrze tego, nad czym pracowaliśmy na treningach, aby mógł oddać więcej strzałów, więc pomyślimy o tym.” To odpada.”

READ  Polska odwołuje kwalifikacje olimpijskie ze względu na udział Rosji – oto dyscypliny sportowe, które nadal są zakazane w Rosji

Kilka razy w trakcie zawodów, szczególnie w trzeciej kwarcie, w której Bulldogs odbili Canfield 17:12, Polska zdawała się tracić dynamikę i była w stanie utrzymać prowadzenie przez cały mecz.

Nakładanie farby i wymuszanie obrotów załatwiło sprawę.

„Najważniejsze, co chcieliśmy zrobić, to to, że nie można dawać im punktów drugiej szansy” – powiedział Cullen. „Zarobili dużo, uciekając przed punktami drugiej szansy, a potem zaczęliśmy pozyskiwać tam więcej korpusów i oferować więcej luźnych piłek, więc nie zdobywali punktów drugiej szansy na dłuższą metę”.

Oznacza to piąte zwycięstwo z rzędu Canfielda, co daje drużynie Cardinals bilans 5-2 po rozpoczęciu roku od dwóch porażek.

Polska spada w tym roku do 6-2. Trener Eric Fender jest zadowolony z wysiłku zespołu, ale widzi jeszcze wiele do zrobienia

Chodzi o elastyczność i co dalej. „Musimy uczyć się na dzisiejszych błędach” – powiedział Fender. „Myślę, że w pierwszej połowie prawdopodobnie zaliczyliśmy dziewięć lub dziesięć strat. Musimy uporządkować te rzeczy. Jednak według mnie to wszystko, co możemy poprawić, a one wracają, gdy następnym razem ćwiczymy i zdobywamy Jeśli nasi chłopcy wyjdą na boisko i będą mogli rywalizować tak jak dzisiaj, wszystko będzie dobrze.

Bulldogs rozpoczynają nowy rok u siebie z ligowym rywalem South Range.

Canfield zamyka rok 2023 doubleheaderem chłopców i dziewcząt w Beloit, pokonując jedną porażkę drużyny West Branch.

[email protected]

Dzisiejsze najświeższe informacje i nie tylko w Twojej skrzynce odbiorczej