Przecław News

Informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej w Wiadomościach Przecławia.

Canterbury Bankstown Bulldogs następny trener, tymczasowo, Mick Potter, trener West Tigers, reakcja, wideo

Dwukrotny obrońca tytułu Bulldogs, Mick Potter, prawdopodobnie przejmie tymczasowe stanowisko trenera po odejściu Trenta Barretta. Dziewięć raportów.

Oczekuje się, że Potter zostanie poproszony o odejście z obecnej pozycji trenera Mountaineers w Pucharze NSW, aby zająć się chorymi psami.

Potter wcześniej trenował West Tigers przez dwa lata, zanim nie został ponownie zatrudniony po sezonie 2014, więc jego kariera trenerska ma się odrodzić w piątek wieczorem przeciwko jego byłemu klubowi.

Transmituj każdy mecz każdej rundy sezonu 2022 NRL Telstra Premierhip na żywo i przerw na reklamy za darmo, grając na Kayo. Nowy w Kayo? Wypróbuj teraz bezpłatnie przez 14 dni.

Prawdopodobnie nie będzie jedynym, który zmierzy się ze starymi kolegami z drużyny z Brentem Nadine, zwolnionym przez The Dogs we wtorek, a następnie zwolnionym przez Tigers po południu, w kolejce do gry.

Potter wygrał 50 procent swoich meczów jako trener w Premier League i National Football League. Jako gracz zdobył pierwsze mistrzostwo w 1984 i 1985 roku w Canterbury, a następnie wygrał Dally M w 1991 roku z Dragons, dorównując jego zwycięstwu w 1984 roku.

Migracja Bulldoga zaczyna się od Nadine? | 08:51

Nie jest jasne, czy Potter będzie brany pod uwagę do pracy w pełnym wymiarze godzin w 2023 i później, Shane Flanagan i Michael Maguire pojawiają się w ostatnich dniach jako opcje.

Trener NSW Blues Brad Fitler Unikaj dolewania oliwy do ognia, aby powiązać go z pracą we wtorek.

Pod kierownictwem Pottera z Tygrysów, który widział, jak zastępuje Tima Sheensa, Benji Marshall odszedł, by dołączyć do Super Rugby’s Blues.

Buldogi siedzą 2-8 i po 10 rundach znajdują się na samym dole drabinki NRL.