Przecław News

Informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej w Wiadomościach Przecławia.

Liga pozwala ośmiu mężczyznom dołączyć do juniorskiego draftu w połowie sezonu po terminie

NFL zezwoliła na nominację kolejnych ośmiu zawodników do śródsezonowego draftu juniorów – wszyscy gracze NFL – po terminie, przy wsparciu zainteresowanych klubów.

Jeden z tych, którzy otrzymali zwolnienie i wpuścili go do draftu, Jake Florinka, grał dla osuszonego Zachodniego Wybrzeża jako statysta – zwiększając możliwość wybrania Florence i gry w innym klubie NFL w tym samym sezonie – wynik, który nie nie wydarzyło się przez wiele lat.

Jake Florencja.kredyt:Obrazy Getty

Większość z tych ośmiu to wysocy gracze lub policjanci, a źródła klubowe wskazują, że połowa z tych ośmiu lub więcej zostanie wybrana. Trzech innych graczy zostało zdyskwalifikowanych w zeszłym tygodniu – jeden z ligi NAB Under-19, Hugo Hall-Cahan z Sandringham, któremu pozwolono zostać nominowanym, ponieważ ma 19 lat, mimo że nie przeszedł jeszcze fazy rekrutacji.

Aby otrzymać zwolnienie i zostać wybranym po upływie terminu składania nominacji, zawodnik musi zostać nominowany przez klub i poparty listem, co według klubu stanowi dużą szansę na wybór tego zawodnika, chociaż to nie jest gwarantowane.

Liam Reddy zdobywa ocenę w szóstej rundzie sezonu VFL.

Liam Reddy zdobywa ocenę w szóstej rundzie sezonu VFL.kredyt:Obrazy Getty

Nominowany został James Blank z Box Hill, wysoki obrońca, który najwyraźniej był pod okiem Hawthorne’a, gdy gra w ich drużynie VFL, podczas gdy inny kluczowy obrońca, Kallan Dawson z Williamstown, również otrzymał zwolnienie. projekt.

Wade Dirksen, Seashell/napastnik z Bill Thunder w WAFL, Mid-Tall Striker Zach Strom (South Fremantle), Glenelg Brett Turner (pomocnik), Frankston Liam Reedy, a także Junior Striker/Forward i Junior Striker Kim Cantella (Adelaide Południowa). dany.

Oczekuje się, że aż tuzin klubów będzie miał wybór w połowie sezonu na początek, z Geelong, Richmond i Collingwood wśród tych klubów, które przyjmą gracza, a Tygrysy będą mogły wybrać jednego z powodu przejścia na emeryturę Josha Cady’ego. Sroka ma widoczne perforacje na każdym końcu z powodu urazów kluczowych rekrutów, Nathana Kruegera i Charliego Deana.

READ  Zespół Mercedes F1 wycofuje apelację o tytuł przeciwko Maxowi Verstappenowi

Essendon nie jest jeszcze pewien, czy będzie miał wybór, ale może wybrać, czy jest miejsce – Nik Cox ma szansę wyjść w tym sezonie z poważną kontuzją kostki, przechodząc badanie lekarskie. Kluby albo mają miejsce do gry z wakatem w tym sezonie, albo mają wolne miejsce, ponieważ gracz jest umieszczony na nieaktywnej liście.

NFL pozwoliła także Willowi Reinholdowi i Joshowi Carmichaelowi na wzięcie udziału w drafcie w połowie roku, który odbędzie się w czerwcu i da klubom szansę na zaspokojenie określonej potrzeby. Wszyscy gracze nominowani i niewybrani w projektach krajowych lub juniorskich w 2021 r. mogą wziąć udział, podobnie jak ci, którzy otrzymali zwolnienia.

ósemka
Jake Florencja
James Blank
Callan Dawson
Dolina Dirksena
Zach Strom
Brett Turner
Liam Reddy
Kim Cantela